EN|RU|UK
 Економіка
  1826  49

 Ukrlandfarming Бахматюка збільшив земельний банк ще на 4 тис. га на Поліссі

Компанія UkrLandFarming Олега Бахматюка, що є першою серед агрохолдингів України за розмірами земельного банку станом на 2018 рік, збільшила площі земель, що перебувають в управлінні, ще на 4 тис. га на Поліссі.

Земельний банк UkrLandFarming залишається стабільним.

Земельний банк UkrLandFarming з початку року збільшився на 4 тис. га за рахунок чорноземних земель на Поліссі. Таким чином, загальний об’єм земель в управлінні агрохолдингу становить 570 тис. га. За інформацією Антимонопольного комітету України, який надав дані про десятку найбільших агрохолдингів за розмірами земельного банку за 2017 рік, найбільша частка українських чорноземів, що перебуває в управлінні, належить агрохолдингу Ukrlandfarming. Як зазначила операційний директор групи компаній Ukrlandfarming Галина Ковток, успіх управління земельним банком такого розміру залежить від уміння господарювати на землі, застосування нових технологій та наявності техніки для її обробки.

Агрокомпанія українського бізнесмена Олега Бахматюка Ukrlandfarming є найбільшим агрохолдингом країни, що займається вирощуванням зернових, насіння, ВРХ, виробництвом молока, а також керує власною елеваторною мережею потужністю 2,6 млн тонн одночасного зберігання. Компанія "Авангард", що входить до агрохолдингу, є найбільшим виробником курячих яєць в Україні. Підприємства агрохолдингу традиційно є одними з найбільших платників податків в Україні.

Новина публікується на правах реклами.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083388
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору