EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4677  106

 У Польщі працює мільйон українців, але пенсію з них зможе отримувати лише кожен третій, - Рева

У Польщі проживає мільйон українців, але лише 300 тис. із них платять внески в УС.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у "Вечірньому праймі" на "112 Україна" повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

"Сьогодні не Литва є головним напрямком трудової міграції, а Польща. Більше того, що нас хвилює у Польщі. Офіційно там працює приблизно мільйон українців, але зареєстрованими, за даними польської сторони, є приблизно 300 тис. українців, які сплачують внески в УС, це їхня пенсійна система", - сказав Рева.

У зв'язку з цим 4 вересня міністр вилітає до Польщі на запрошення Маршала Сейму для зустрічі з урядовими колегами в Польщі. У центрі обговорення перебуватимуть, зокрема, проблеми українських трудових мігрантів у Польщі.

"Йдеться про те, якщо там вони платять протягом 5 років - вони матимуть право на пенсію, і вони її можуть отримати, зокрема, в Україні без питань. А ті, хто працюють там і не застраховані, вони ж і тут не застраховані. Завдання полягає в тому, що людина має бути застрахована чи в Польщі, чи в Україні, тому що більша частина наших трудових мігрантів все одно повернеться", - сказав міністр.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083181
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору