EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  373  8

 НАЗК направило до суду 45 адмінпротоколів про порушення, допущені політпартіями під час отримання внесків

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило в суд 84 адміністративні протоколи за результатами аналізу звітів політичних партій про доходи та витрати за І квартал 2018 року.

Про це, як інформує Цензор.НЕТ, сказано в повідомленні на сайті НАЗК.

Із загальної кількості 45 адмінпротоколів складено за ст.212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення встановленого законом порядку надання та отримання внеску на підтримку партії).

Ще 36 протоколів направлено до суду вузв'язку з порушенням ст.212-21 КУпАП про порядок або терміни надання звіту політичної партії про майно, доходи та витрати або у зв'язку з подачею фінзвіту з порушенням встановлених вимог.

Крім того, 3 протоколи НАЗК направило в суд на підставі порушення ст.188-46 вище вказаного кодексу у зв'язку з невиконанням вимог Агентства про усунення порушень законодавства про запобігання та протидію корупції, ненаданням інформації і документів.

За інформацією НАЗК, найбільшу кількість адміністративних протоколів складено проти фізичних осіб, які здійснювали внески на підтримку політичних партій "Укроп" і "Об'єднання "Самопоміч" із порушенням встановленого законом порядку надання таких внесків, і партії "ВО "Свобода" в частині несвоєчасної відмови партії від внесків, здійснених всупереч ст.15 Закону про політичні партії.

Адмінпротоколи направлені в районні суди різних регіонів України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083165
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору