EN|RU|UK
 Політика України
  4934  32

 Ситуація в "Укрзалізниці" потребує термінового втручання Кабміну, - президент "Укрметалургпрому" Каленков

Ситуація із залізничними перевезеннями вантажів в Україні за липень-серпень критично погіршилася, потрібне термінове втручання Кабінету міністрів.

Про це заявив президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков, коментуючи для видання МінПром підсумки засідання робочої групи при УЗ за участю представників вантажовідправників, держкомпанії ПАТ "Укрзалізниця".

За словами О. Каленкова, за липень-серпень число кинутих складів зросло до 320. При цьому на Придніпровській залізниці показник виріс у 10 (!) разів, із 17 до 165. "Це означає, що підприємства-вантажовідправники не можуть своєчасно вивезти готову продукцію своїм споживачам", - пояснив О. Каленков.

За його словами, найважче становище у гірничо-збагачувальних комбінатів: затовареність складських площ готовою залізорудною продукцією вже в 4 рази перевищує нормативи. У підсумку ГЗК змушені знижувати обсяги виробництва. Таким чином, тільки за серпень втрати залізорудних підприємств сягнуть 100 млн дол. Своєю чергою, це знижує надходження валютної виручки в Україну, провокуючи знецінення гривні стосовно долара та євро.

"Такої ситуації, як зараз, - за останні 2-3 роки точно не було. Це потребує втручання на урядовому рівні", - підкреслив президент "Укрметалургпрому".

За його словами, представники найбільших галузевих бізнес-асоціацій направили письмове звернення до першого віце-прем'єра Степана Кубіва з проханням ініціювати ухвалення необхідних рішень Кабінетом міністрів України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083039
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору