EN|RU|UK
 Політика України, Здоров'я
  7618  13

 МОЗ визначило дві довідки, необхідні школярам для відвідування занять: "медкарта дитини, яку раніше вимагали навчальні заклади, більше не потрібна"

Міністерство охорони здоров'я України опублікувало перелік медичних довідок, який необхідно надати в школі перед початком навчального року.

"Перед початком навчального року дитина має пройти профілактичний огляд. Педіатр чи сімейний лікар видасть необхідну для школи довідку (форма №086-1/о), у якій, зокрема, зазначить групу для занять фізичною культурою. Крім того, потрібно оновити Карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о), якщо дитина отримала нові щеплення", - ідеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я, передає Цензор.НЕТ.

"Довідка форми № 086-1/о. "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду": її ваш педіатр чи сімейний лікар видасть після огляду дитини. За необхідності лікар може направити дитину на вакцинацію, базові аналізи або до вузьких спеціалістів. У довідці для школи лікар зазначає: прізвище та ім'я дитини, дату її народження та стать, місце проживання дитини, телефон батьків, найменування загальноосвітнього навчального закладу, клас, дату проведення обов'язкового медичного профілактичного огляду (а також дату попереднього профогляду та рекомендовану дату наступного), висновок про стан здоров'я дитини (якщо школяр має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків, у цій довідці може бути зроблено відповідний запис), групу для занять фізичною культурою і рекомендації", - роз'яснили в міністерстві.

"Довідка форми № 063/о. "Карта профілактичних щеплень" - ця довідка містить інформацію про проведення вакцинації або ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб. Дані з цієї довідки дозволять медичним працівникам навчальних закладів ознайомитися з наявністю або відсутністю щеплень у конкретної дитини. Якщо дитину було вакциновано вчасно за Календарем профілактичних щеплень, то з 7 до 14 років їй не потрібно проводити вакцинацію чи ревакцинацію. Відповідно, дані в карті профілактичних щеплень не оновлюються та довідка не потрібна. Водночас у школі можуть попросити принести довідку про щеплення, якщо в навчальному закладі немає таких даних дитини (наприклад, ви перейшли до нової школи). Так само довідка буде потрібна, якщо вашій дитині робили щеплення - планові або пропущені" , - додали в МОЗ.

""Медична карта дитини" (форма № 026/о), яку раніше вимагали навчальні заклади, більше не потрібна - дані про стан здоров'я дитини не можуть бути відкритими і зберігатися за межами медзакладу. Цю форму МОЗ України скасувало у березні 2018 року", - акцентували в міністерстві.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083024
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору