EN|RU|UK
 За кордоном
  12419  48

 Лукашенко: Росія порушила наші нафтогазові домовленості

Російська Федерація переказує Білорусі не всі мита від реекспорту нафти, порушуючи тим самим досягнуті домовленості.

Як передає Цензор.НЕТ, про це президент Білорусі Олександр Лукашенко сказав в інтерв'ю "Білорусь 1".

Лукашенко розповів, що домовлявся з Путіним про ціну на газ у квітні 2017 року, коли Білорусі виставили ціну на газ "не як союзникам", а дорожче.

"Ми знайшли з Путіним вихід із цього становища, підключивши сюди нафту - так зване "перемитнення", коли 6 мільйонів тонн російської нафти ми могли продавати, а митні збори зараховувати до свого бюджету", - розповів глава Білорусі.

За словами Лукашенка, коли вартість нафти підскочила, "хтось із так званих розумних лібералів у Мінфіні Росії побачив, що білоруси аж надто багато отримали і збіднів російський бюджет".

"Але в нас підписано домовленості ... І росіяни перестали переказувати частину коштів у порушення наших домовленостей", - повідомив президент РБ.

"Це ж не якісь подарунки Білорусі з боку Росії. За цим же криються відповідні наші послуги для Російської Федерації. Я часто кажу, якщо в загальному говорити про ці послуги, що росіянам у Білорусі краще, ніж в окремих частинах Росії. Це дорого коштує. Росіяни ніколи не відчувають різниці між територією Росії та Білорусі. Навіть у нас їм краще. Це дорогого коштує, якщо так у загальному говорити. Я можу перерахувати, починаючи від військових баз тощо, транзиту, кордонів і оборонних питань. Тобто це не безкоштовно. Це не подарунки. Але ось - порушення. Ми і обговорювали", - сказав Лукашенко.

Він зазначив, що так чинити не можна, і "якщо є питання, давайте сідатимемо і обговорюватимемо ці проблеми".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082991
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору