EN|RU|UK
 Політика України
  21666  350
Матеріали за темою:

 Вакарчук не піде кандидатом на президентські вибори, - Бутусов

Багато хто чекає, що Святослав Вакарчук на концерті в Києві заявить про свою участь у президентських виборах, однак цього не станеться.

Таку думку висловив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов у своїй статті.

"Рейтинги Вакарчука дуже високі, він користується довірою, хоча стоїть осторонь від політики, він не приєднався при цьому до жодної політичної сили. Ця позасистемність і популярність робить його одним із фаворитів майбутнього перезавантаження влади в 2019-му. Однак сенсації не відбудеться. Святослав не робитиме ні на концерті, ні після концерту жодних політичних заяв. Він не висуватиметься кандидатом на пост президента взагалі", - зазначив Бутусов.

Журналіст спростовує міфи довкола Вакарчука - про нього як кандидата США (поширюваний російськими ЗМІ), Віктора Пінчука, Петра Порошенка, Ігоря Коломойського тощо.

"Святослав міг би стати фігурою, яка об'єднає політичні сили, так на нього дивилися і дивляться дуже багато демократичних партій з різними векторами розвитку, яким потрібен локомотив. Саме тому його появи як кандидата побоюються всі лідери виборчих перегонів - і Порошенко, і Тимошенко, і інші. Тому що масштаб Вакарчука і низький антирейтинг робили його куди більш компромісною фігурою, здатною об'єднати різні еліти", - впевнений Бутусов. Водночас він констатує, що "невдалий похід у політику" повністю позбавив Вакарчука месіанства, зробив обережнішим у судженнях і оцінках.

"У нього є масштаб мислення, вільна англійська, чудова освіта, величезне коло друзів і шанувальників. У нього є величезне бажання змінити світ, і він завжди системно підходить до предмета, який хоче вивчити. Але для участі у виборах не вистачає одного - усвідомлення, що його участь у виборах як кандидата дозволить йому що-небудь реально змінити", - підкреслює журналіст.

Водночас, відмова Вакарчука від участі у виборах не означає, що він не зіграє свою роль. "На даний момент всі виборчі штаби розуміють, що публічна підтримка Вакарчуком одного з кандидатів у президенти стане потужним мобілізаційним ресурсом. Тому для того, щоб змусити Вакарчука відійти вбік від виборчої кампанії і не брати участі у виборах взагалі, буде проведено ще чимало інформаційних операцій і спроб дискредитувати", - впевнений Бутусов.

"Думаю, що ймовірність підтримки Вакарчуком якихось кандидатів є, але вона залежатиме не від емоцій і очікувань, а від того, чи побачить Святослав у кого-небудь із кандидатів під час кампанії волю і вміння виступити об'єднуючим суспільство лідером", - припускає журналіст.

Нагадаємо, вибори президента України, згідно з Конституцією, мають відбутися в останню неділю березня 2019 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082810
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору