EN|RU|UK
 Суспільство
  1576  32

 90% українських бійців можна реабілітувати після травм, - Кузьміних

Реабілітаційні центри України дозволяють успішно відновити після отриманих травм 90% українських учасників бойових дій.

Про це повідомив Сергій Кузьміних, засновник Міжнародного благодійного фонду братів Кузьміних, виступаючи в четвер на форумі "Там, де ми - там Україна".

"У 2017 році ми відкрили новий реабілітаційний центр у Житомирі. Там досить вдале поєднання обладнання для відновлення, щоб ми мали можливість проводити реабілітацію учасників бойових дій. 90% з них успішно відновлювалися після отриманих травм - психологічно і фізично", - сказав він.

Кузьміних також підкреслив важливість психологічної реабілітації бійців.

"Коли поранені хлопці можуть почати працювати рукою, ногою, рухатися - це добре. Але вони все ще потребують психологічної допомоги", - зазначив він.

Засновник благодійного фонду висловив сподівання, що Міністерство охорони здоров'я приділятиме більше уваги реабілітації таких хворих.

"Ще для реабілітації дуже важливо вміння працювати зі застарілими травмами. Для цього є кілька медичних центрів у Києві й інших містах країни. Ми намагаємося докладати якомога більше зусиль, щоб ці центри працювали належним чином. Київський центр переймає досвід у зарубіжних колег, які мають досвід роботи з ветеранами", - підкреслив Кузьміних.

Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних" створена 7 жовтня 2015 року. Займається, зокрема, фінансовою та організаційною допомогою у лікуванні бійців за кордоном і в Україні, гуманітарною та юридичною підтримкою учасників бойових дій, організацією благодійних концертів.

Міжнародний волонтерський і ветеранський форум "Там, де ми - там Україна" відбувся 22-23 серпня в Києві. Організаторами форуму виступили благодійні Фонди "Інформаційно-координаційний центр" та "Вернись живим" за підтримки комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників АТО і людей з інвалідністю, а також Постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО. У роботі Форуму взяли участь Президент України Петро Порошенко,

голова Верховної Ради Володимир Гройсман, народні депутати, представники уряду, Міністерства оборони та Генерального штабу.

90% українських бійців можна реабілітувати після травм, - Кузьміних 01
90% українських бійців можна реабілітувати після травм, - Кузьміних 02
90% українських бійців можна реабілітувати після травм, - Кузьміних 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082801
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору