EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1487  74
Матеріали за темою:

 Сподіваюся на позитивні результати в діалозі щодо історії, - Дуда привітав українців із Днем Незалежності

Президент Республіки Польща Анджей Дуда привітав Президента України Петра Порошенка та українців з 27-ю річницею Незалежності.

"Хочу запевнити Вас у повазі до Українського Народу, який наполегливо будує незалежну державу та готовий на найбільші жертви перед лицем порушення міжнародного права та збройної агресії з боку сусіда. Хочу наголосити на незмінній підтримці Республікою Польща суверенності та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Виразом цього є ініціативи, ухвалені в цій сфері на форумі Ради безпеки ООН, ОБСЄ, Європейського Союзу та НАТО", - зазначається у вітанні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

Президент Польщі відзначив європейські та євроатлантичні прагнення України. "Декларую подальшу діяльність Польщі на благо зміцнення відносин України з ЄС і НАТО, а також підтримку в реалізації амбітних внутрішніх реформ, що наблизять Україну до стандартів, прийнятих у цих організаціях. В інтересах Польщі та Європи є Україна як сучасна держава, з економікою, що добре функціонує, і яка забезпечує високий рівень життя своїм громадянам", - наголошено у вітанні.

Анджей Дуда переконаний, що подальшому зближенню суспільств Польщі та України сприятимуть партнерські контакти між державними установами, товарооборот, що систематично зростає,  а також динамічний розвиток міжлюдських контактів.

"Маю надію на досягнення позитивних результатів також в діалозі щодо трагічних сторінок нашої спільної історії. Я переконаний, що стратегічне партнерство Польщі та України повинно будуватися на фундаменті правди про минуле та в дусі сповідуваних обома народами християнських цінностей", - зауважив президент Польщі.

Анджей Дуда побажав благополуччя українцям.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082748
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору