EN|RU|UK
 Суспільство
  953  5

 Кабмін поширив на іноземців і осіб без громадянства, які є в ЗСУ, загальний порядок призначення одноразової грошової допомоги

Кабінет міністрів поширив на іноземних громадян та осіб без громадянства - військовослужбовців Збройних сил України порядок нарахування матеріальної допомоги, який діє для українських громадян. Одноразова грошова компенсація має надаватися в разі загибелі, інвалідності чи часткової втрати працездатності військовослужбовця ЗСУ незалежно від громадянства.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні українського уряду в середу, 22 серпня, передає передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Дзеркало тижня".

Згідно з рішенням Кабміну, на іноземних громадян та осіб без громадянства, які на законних підставах проходять військову службу в ЗСУ, також поширюється дія порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, військовозобов'язаним і резервістам, які призвані на навчальні та спеціальні збори або для проходження служби у військовому резерві.

Як повідомлялося, у квітні Верховна Рада прийняла закон, яким для іноземних військовослужбовців ЗСУ передбачено такі самі виплати в разі смерті, інвалідності чи часткової втрати працездатності, як і для громадян України.

У червні 2016 року президент України Петро Порошенко дозволив іноземним громадянам і особам без громадянства проходити військову службу за контрактом у Збройних силах України.

У березні того ж року, президент підписав указ, який регулює спрощену процедуру надання громадянства військовослужбовцям ЗСУ з числа іноземних громадян та осіб без громадянства.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082531
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору