EN|RU|UK
 Політика України
  2851  48

 Ідею єдиної і вільної Європи ніколи не буде реалізовано без участі народів України і Росії, - Волкер

Формування образу єдиної Європи можливе лише за участі народів України і Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив спеціальний посланник США з питань Україні Курт Волкер.

"Ідею єдиної і вільної Європи ніколи не буде реалізовано без участі України і Росії. І це не означає - поліцейської Росії, авторитарного Кремля, це означає - Росії як народу і держави. Вони теж мусять бути частиною процесу, інакше це ніколи не закінчиться, ми ніколи не будемо в безпеці", - сказав Волкер на міжнародній конференції з питань європейської і трансатлантичної стійкості у Вільнюсі.

За його словами, те, де зараз перебуває Захід, "більше нагадує наполовину наповнену склянку, ніж наполовину порожню".

Волкер підкреслив, що ухвалені США рішення щодо збільшення бюджету НАТО, чисельності військових у Європі, санкції через приєднання Криму до Росії, введення ембарго на зброю в східній Україні, а також кроки щодо досягнення переговорів між Північною і Південною Кореями, місії в Афганістані, Сирії.

"М'яч став віддалятися в правильному напрямку. Звичайно, є безліч речей, які ми могли б помітити і з іншого боку рівняння, але з'ясуймо, чого ми намагаємося досягти, і візьмімося за роботу", - закликав він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082432
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору