EN|RU|UK
 Політика України
  1655  60

 Подорожчання залізничних перевезень стане катастрофою для вугільної галузі, - профспілка працівників вугільної промисловості

Підвищення тарифів на залізничні перевезення буде катастрофічним для вугільної галузі.

Про це заявив голова Профспілки працівників вугільної промисловості Віктор Туманов, коментуючи намір ПАТ "Укразлізніця" переглянути тарифи на перевезення порожніх вагонів, пише Обозреватель.

"Вони що збираються знищити вугільну галузь? Це (підвищення тарифів на залізничні перевезення - ред.) буде катастрофічним, буде дуже погано вугільній галузі. Особливо, що стосується підприємств державної форми власності, там просто повний завал зараз - заборгованість із зарплати 4 місяці, постійне недофінансування, і якщо підніметься залізничний тариф - це просто вбиває", - сказав Туманов.

"Треба все зважено подивитися, в якому стані вугільна галузь і пов'язане з вугільною галуззю. Ми зараз у дуже тяжкому фінансовому стані. Все має бути зважено зроблено", - зазначив Турманов.

Нагадаємо, що 13 липня на сайті Мінінфраструктури був опублікований проект наказу "Про внесення змін до коефіцієнтів, які застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов'язані з ним послуги з уніфікації тарифної політики на перевезення порожніх вагонів", згідно з яким вартість перевезення порожніх вагонів збільшиться удвічі.

Цей наказ розкритикували бізнес-асоціації України. Так, Європейська бізнес-асоціація звернулася з листами до Державної регуляторної служби і в "Укразлізніцю" з пропозицією оголосити мораторій на підвищення вантажних тарифів до створення Національної комісії регулювання транспорту - незалежного органу, який буде регулювати тарифну політику, в т.ч. в сфері залізничного транспорту. З подібною ініціативою виступила Американська торговельна палата (АСС), яка просила у влади призупинити підвищення вартості залізничних перевезень до моменту створення НКРТ і затвердження загальнодержавної моделі тарифоутворення на залізничні перевезення. Відповідна офіційна позиція АСС була викладена в листі на ім'я глави УЗ, міністра інфраструктури, міністра економічного розвитку, глави Держрегуляторної служби.

16 серпня щодо цього питання відбулася робоча нарада Держрегуляторної служби, на якій було вирішено детальніше вивчити питання і проаналізувати всі наслідки підвищення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082386
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору