EN|RU|UK
 За кордоном
  35171  215
Матеріали за темою:

 Вашингтон заблокував активи Росії в США на сотні мільйонів доларів

У США заморозили російські активи на сотні мільйонів доларів у рамках санкцій.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Корреспондент", такі дані наводяться в тексті вступного слова заступника американського міністра фінансів Сігал Манделкер, підготовленого до слухань з її участю в банківському комітеті Сенату Конгресу США.

На цих слуханнях розглядається американська політика санкцій щодо Росії. Манделкер відповідає за протидію тероризму і фінансовій розвідці.

"Дії [американського] міністерства фінансів мали великі наслідки для фінансових інтересів фізичних і юридичних осіб, яких це стосувалося, включно з блокуванням російських активів на сотні мільйонів доларів у Сполучених Штатах", - йдеться в доповіді.

"Наслідки американських економічних обмежень "відчуваються далеко за межами осіб, яких це стосується", - вважає Манделкер.

"Західні санкції і подальша геополітична напруженість підвищили рівень невизначеності і загальмували внутрішні й іноземні приватні капіталовкладення в Росії. В енергетичному секторі наші санкції обмежили капітальні вкладення в розвідувальні ... проекти, необхідні для того, щоб збільшити обсяги видобутку нафти і газу в Росії. В цілому зарубіжні прямі інвестиції в Росію впали з 2013 року більш ніж на 5%, причому відчутне їх зниження припало на частку прямих інвестицій зі США - вони скоротилися з 2013 року на 80%", - заявляє заступник міністра.

Прямі інвестиції в Росію з боку інших великих економік також знизилися за цей період. Росія зважає на ці наслідки ", - додає Манделкер.

Заступник міністра також розповіла, що з початку 2017 року влада США ввела санкції щодо 217 російських юридичних і фізичних осіб.

"Із січня 2017 року адміністрація ввела санкції щодо 217 російський юридичних і фізичних осіб з різних причин, 200 з яких ввело Управління з контролю над іноземними активами міністерства фінансів США. Дійсно, сім місяців з останніх дев'яти ми вживали [санкційні] заходи", - заявила вона, відповівши, що з початку роботи цієї адміністрації мінфін США також додав 32 росіян у список секторальних санкцій.

Манделкер зазначила, що санкційна програма США щодо Росії - одна з найактивніших серед всіх інших.

Раніше повідомлялося, що Мінфін США у вівторок, 21 серпня, вніс до санкційного списку двох громадян Росії, шість вантажних кораблів під російськими прапорами, три російські юридичні особи та одну компанію зі Словаччини.

Заходи щодо частини фізичних і юридичних осіб вводяться у зв'язку з їхньою діяльністю в кіберпросторі, щодо інших - за зв'язки з КНДР.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082372
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору