EN|RU|UK
 Політика України
  23729  504

 Купівля "112 каналу" Медведчуком - це удар по національній безпеці, - Бутусов

Купівля проросійським політиком Віктором Медведчуком рейтингового каналу "112.Україна" є ударом по національній безпеці України.

Про це написав у Фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Він зазначив: "Інформація про придбання 112 каналу Віктором Медведчуком - російським агентом в Україні, створення в ефірі 112 програм, які рекламують Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука, й одночасне видалення з ефіру програми "Радіо Свобода" - це удар по Україні. І з цього приводу треба визначитися зі своєю позицією всім, хто з'являється в ефірі 112.

Я розумію, що наша влада розцінює Рабіновича і Медведчука як проект з розколу проросійського електорату, який опустить рейтинг Опозиційного блоку, контрольованого Фірташем".

"Але якою б не була легенда щодо повернення Медведчука в Україну, які б не були резони, відкрита інтеграція Медведчука у внутрішньополітичне життя України - це загроза національній безпеці. І величезна короткозорість погоджуватися з наявністю Медведчука і його проектів у нашому інформаційному полі. Безсумнівно, що гроші на інформаційні проекти Медведчук отримує з Росії, що він провідник політики Кремля. І те, що Україна дозволяє повернути йому в руки інструменти впливу, створювати лояльну політичну силу - під час війни це поразка", - підкреслив він.

Бутусов продовжив: "Це демонстрація, що керівництво України має свої таємні контакти з Кремлем, і визнає права Путіна впроваджувати своїх людей в українську політику.

"Український вибір" Віктора Медведчука - це структура, яка була розкручена перед війною спеціально для того, щоб легітимізувати агресію і російське втручання. І повернення Медведчука - це провісник, що в майбутньому Путін знову захоче організувати вторгнення в Україну.

Савіка Шустера в керівництві країни дуже не любили - він часто давав майданчик критиці влади, її опонентам. Але треба віддати належне - на телеканалі 3S російської пропаганди в його програмах не було. І тим не менше він зазнавав величезного тиску з боку держави. Тут телеканал придбав кум Путіна і реалізовує свій політичний проект, навіть свою дружину Оксану Марченко Медведчук за гроші влаштував у ефір "1+1" - і тиша. Начебто так і треба.

І коли один із кращих і найвпливовіших інформаційних каналів напередодні виборів переходить під контроль проросійських сил - це значить, що інформаційна безпека в Україні відсутня".

"Сподіваюся, що новинна редакція каналу 112 зробить публічну заяву в зв'язку зі зміною власника і змінами в редакційній політиці каналу. Я дуже поважаю новинну редакцію 112, це професійні люди. Але кількість Рабіновича в ефірі і Медведчука просто перевищує всі розумні межі. Це люди не зі своєю позицією, це люди з позицією Кремля під час війни. Якщо ці персонажі будуть у новинному потоці, я давати коментарі каналу 112 не буду. Я в ефірах не частий гість, і прекрасно розумію, що мої слова нічого не змінять, але інакше заявити свою позицію і свою незгоду з цією ситуацією не можна", - резюмував Бутусов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082344
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору