EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4137  139

 Щохвилини двоє людей з України їдуть на заробітки, - 112.ua

За словами експерта, з України виїжджає переважно висококваліфікована сила і може збільшуватися кількість низькокваліфікованої сили.

Щохвилини двоє людей з України їдуть на заробітки. Таку статистику оприлюднив інтернет-сайт ukrainianpeopleleaks.com. Так, з кінця березня з України виїхало майже 440 тис. українців. Для підрахунку цієї категорії мігрантів ресурс використовував цифру, озвучену міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, який зазначив, що "щомісяця з України виїжджає близько 100 000 працівників", пише 112.ua.

За словами експерта з економічних питань Міжнародного центру перспективи Єгора Кияна, з України виїжджає в основному висококваліфікована сила і може збільшуватися кількість низькокваліфікованої сили.

"Загалом, вважається, що трудові мігранти, які виїхали, не дають можливості країні збільшувати темпи виробництва, оскільки вони працюють на ВВП іншої країни", - заявив Киян.

Збільшення кількості вибулих працівників може вплинути на українську демографію. За даними ООН, до 2050 року населення України може скоротитися на 36%.

"Якщо така тенденція збережеться ще десь 3-5-10 років, то всі трудові мігранти перетворяться на трудових емігрантів. А також ще і студенти, які там навчаються, там вони здобудуть освіту і залишаться там працювати", - заявив економічний експерт Віктор Скаршевський.

Раніше в Міністерстві соціальної політики заявили, що трудова міграція встигла торкнутися 9 млн українців.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082248
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору