EN|RU|UK
 Політика України
  1563  108

 Ключ до європейського майбутнього України - у якісній освіті, - Порошенко (оновлено)

Одним із основних напрямків європейської інтеграції України є підвищення якості освіти громадян, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Я переконаний, що ключ до цього (європейського. - Ред.) майбутнього - це не тільки безвіз, це не тільки реформування економіки, правової, політичної системи - це оновлена і якісна освіта", - сказав П. Порошенко у вівторок на Всеукраїнській конференції "Нова українська школа - старт реформи, участь громад", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами глави держави, Україні потрібна освіта, із якою вона на рівних увійде до європейського освітнього простору.

Читайте також: 48% випускників не впоралося із завданням з програми 8 класу скоротити дріб під час складання ЗНО з математики, - директор УЦОЯО Карандій

"Останні чотири роки яскраво продемонстрували - у нас немає абсолютно іншої альтернативи, ніж рух до Європейського Союзу. Це тверда політична воля української влади, це тверда політична воля українського народу та української нації", - підкреслив П. Порошенко.

Глава держави нагадав про підписаний ним минулого року новий закон про освіту, який став стартом реформ у цій сфері. За словами президента, роботу з реалізації закону розпочинають і від його впровадження залежить доля не лише закону й освіти, а й доля держави.

"Ми повинні констатувати і розуміти, що перед нами величезна робота з виконання його положень, а значить - впровадження в життя наших надій", - зазначив президент.

"Напередодні Дня знань висловлюю повагу і вдячність тим, хто навчає і виховує молоде покоління. Черчіль казав, що влада вчителя більша за владу прем'єр-міністра. Про унікальну роль вчителя у формуванні нації говорив і Бісмарк. Мені нема що додати: обоє великих політики мали рацію. Цього року День знань особливий. Україна починає втілювати програму "Нова українська школа". Програма починається з найменших і зростатиме разом з ними. 1 вересня всі учні 22 тисяч перших класів - а це 448 000 школярів - почнуть навчання за новим державним стандартом. Освіта потребує глибоких змін, адже ми живемо в дуже динамічному світі. Та і сильно відстаємо від країн-піонерів освіти. Нам потрібна освіта, що формує здатність не лише грати за усталеними правилами, а й вигравати в умовах постійної зміни ситуації", - написав Порошенко у своєму Твіттері.

"На підвищення кваліфікації вчителів початкової школи Державним бюджетом передбачені 370 млн грн. Підкреслю важливість підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов. Мій Указ про рік англійської мови запустив процес змін у цій надзвичайно важливій сфері. Напередодні 1 вересня з'явилася інформація, що з різних причин кошти освітньої субвенції використовуються органами місцевого самоврядування далеко не в повному обсязі. Цьому немає виправдання. Доручаю МОН тримати на контролі це питання і доповідати Президенту і Прем’єр-міністру. У новому Законі закріплені гарантії навчання дітей та молоді з особливими освітніми потребами нарівні з іншими учнями в інклюзивному освітньому середовищі. Цього року планується відкриття 8 212 інклюзивних класів, що на 40% більше, ніж у попередній рік", - додав президент.

Ключ до європейського майбутнього України - у якісній освіті, - Порошенко 01
Ключ до європейського майбутнього України - у якісній освіті, - Порошенко 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082204
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору