EN|RU|UK
 Суспільство
  2157  40

 Щодня по буднях тепер виходитиме радіопрограма з вивчення української мови, - Мінінформполітики

Міністерство інформаційної політики України презентувало радіопрограму з вивчення української мови "Українська - це просто!"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

"Популяризувати українську мову треба ненав'язливо, не можна примусити до цього. Так само не можна заборонити говорити якоюсь іншою мовою. Це не діє. Треба прищеплювати любов до рідної мови через такі заходи, через українську музику та пісні, українські вірші. Треба заговорити з кожним українцем так, щоб він із нами заговорив українською", - зазначила радник міністра інформаційної політики України Марина Соботюк.

Програма виходитиме щодня по буднях о 18:30 на радіо "Хіт FM". Упродовж однієї хвилини ведуча, професійний філолог Оксана Бас-Кононенко, навчатиме слухачів правильно і красиво спілкуватися рідною мовою, пояснювати значення різних українських слів і висловів.

"Багато хто хоче заговорити українською мовою, але не наважується. Вважаю, що через ось такий прекрасний, ненав'язливий, простий формат ми зможемо допомогти", - каже ведуча, яка є доцентом кафедри української мови та прикладної лінгвістики Інституту філології Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Контент-директор "Хіт FM" Анна Лісовська підкреслила, що програма виходитиме в прайм-тайм, саме тоді, коли люди повертатимуться з роботи додому. "Вони звертатимуть увагу не на затори, а на хорошу програму про українську мову. В такому форматі вони можуть слухати в дорозі і запам'ятовувати", - додала вона.

Проект ініціювало Міністерство інформаційної політики України на виконання Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082158
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору