EN|RU|UK
 Події
  1627  3

 Центр мінімізації митних платежів, через який було проведено експортних операцій більш ніж на 43 млн грн, ліквідовано в Кіровоградській області

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У повідомленні зазначається: "В рамках проведення операції "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України була встановлена ​​група осіб, які надавали компаніям реального сектора економіки послуги з приховування (неповернення) валютної виручки при експорті товарів за заниженими цінами.

Схема діяла таким чином: організатор незаконної діяльності зареєстрував низку підконтрольних підприємств-нерезидентів у Польщі і Великій Британії і виготовив їх печатки.

Далі, використовуючи печатки підконтрольних нерезидентів, зареєстрованих на території Республіки Польща, а також факсиміле підписів їх посадових осіб та електронні карти доступу до управління поточними рахунками, фігурант здійснив вивезення з України товару "паливні гранули" в митному режимі "експорт" за цінами, значно нижчими за ринкові.

За кордоном товар був реалізований на адресу інших підконтрольних підприємств - нерезидентів республіки Польщі, Великої Британії за цінами Європейського Союзу, а виручка надійшла на банківські рахунки, відкриті за кордоном, що дало змогу отримати неконтрольований дохід без необхідності повертати валютну виручку на територію України.

В цій схемі також використовували підприємства-нерезиденти з ознаками фіктивності, які нібито не мають можливості розрахуватися за поставлений товар. Також для мінімізації податкових зобов'язань підконтрольних підприємств за кордоном було використано вітчизняні підприємства, які про свою діяльність на території України не звітують і не платять відповідні податки за отримані доходи від СГД-нерезидентів.

Загальний обсяг експортних операцій, проведених через підприємства, які входили в центр мінімізації митних платежів, упродовж 2015-2018 років становив понад 43 млн грн.

На підставі постанов суду проведено обшуки в офісних приміщеннях і за місцем проживання фігурантів. За результатами обшуків вилучено печатки, кліше і документи фінансової діяльності підприємств-нерезидентів і вітчизняних ФОП, в т. ч. митні декларації, сертифікати походження ТМЦ, товарно-транспортні накладні, інвойси, договори, акти виконаних робіт, рахунки-фактури, а також чорнові записи і комп'ютерну техніку.

Слідство триває".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082142
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору