EN|RU|UK
 Політика України
  10682  143

 "Чи в Україні прийняти військову присягу - як ганьба? Гонорово - відкосити?" - Чорновол про проходження курсу підготовки офіцерів запасу

Народний депутат Тетяна Чорновол, яка днями завершила курс підготовки офіцерів запасу Міністерства оборони, заявила своїм критикам, що вона не піарилася цим вчинком.

Про це вона написала у своєму блозі на Цензор.НЕТ.

"Хочу запитати Мартіна Бреста (волонтер і учасник війни на Донбасі Олег Болдирєв, псевдонім - Мартін Брест. - Ред.) та інших, що обплювали мене в соцмережах, зробили мені дуже боляче саме в той момент, коли я була щаслива і пишалася собою. Що я поганого зробила? Може, я за копійки купила квартиру? Або, може, я зробила і пишаюся чимось аморальним, антидержавним, я когось чи щось зрадила? Що я поганого зробила?

Або в Україні прийняти військову присягу - ганьба? Гонорово - відкосити? До речі, ця історія з моєю присягою набагато глибша. Раніше отримати офіцера запасу - це був легальний шлях відкосити від армії. У нас держава отримувала сотні тисяч офіцерів запасу, а коли почалася війна й армія потребувала офіцерів, виявилося, що закон забороняє їх призивати. Це було практично неможливо, але мені вдалося провести норму призову офіцера запасу. Офіцер запасу перестав бути фейковим, він став одиницею обороноздатності країни. Тепер військова кафедра - це не шлях відкосити", - нагадала Чорновол.

"Уже після прийняття цієї норми я сама пішла на військову кафедру. Не до, а після. Я не піарилась, ви всі навіть не знали, що я отримую освіту. Я не з'являлася на екранах, тому що була зайнята - я дійсно багато вчилася і форму, яку ви так критикували, купувала в звичайному військторзі на вокзалі ... і я, хоч убий, не розумію, що я зробила поганого. Мені, Мартін Брест, ви зробили дійсно дуже боляче", - зазначила нардеп.

"Я саме читала вашу книгу (Мартін Брест автор книг "Піхота" і "14 друзів хунти". - Ред.) перед тим як прочитала ваш пост. Якраз той фрагмент, коли спартанці стоять, а афінці кричать "зрада". Може, я просто не розумію вас? Може, ви підкажете, як жити, якщо ти всю душу вкладаєш у справу досягнення хоч маленького державного інтересу, і що би ти не досягла, що би не зробила - все одно опльований, все одно бочку ненависті виллють. Що б я не зробила ... як жити в цьому?" - резюмувала Чорновол.

Зазначимо, що раніше Мартін Брест на своїй сторінці в Facebook написав, що зовнішній вигляд Чорновол під час складання присяги і навчальних стрільб не відповідає вимогам армії. "Шановна Тетяно, із тремтінням нагадую вам, що ви одягли однострій Збройних Сил України. На плечі має бути невеликий прапор. Але Тетяна - депутат. Тетяні - можна", - написав Мартін Брест.

Як повідомляли раніше, народний депутат Тетяна Чорновол пройшла навчання за спеціальністю "артилерист" у Національному університеті оборони імені Івана Черняховського. 18 серпня разом з іншими випускниками кафедри підготовки офіцерів запасу вона урочисто склала військову присягу.

Чи в Україні прийняти військову присягу - як ганьба? Гонорово - відкосити? - Чорновол про проходження курсу підготовки офіцерів запасу 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082058
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору