EN|RU|UK
 Політика України
  1412  10

 "Демократичний цивільний контроль - це відповідальність військових посадових осіб за ухвалені рішення", - офіцер 128-ї ОГПБр Мещерякова

Офіцер 128-ї бригади, молодший лейтенант, начальник групи цивільно-військового співробітництва Наталія Мещерякова шкодує, що армія не повною мірою готова до цього.

Про це вона розповіла в інтерв'ю Радіо Свобода, передає Цензор.НЕТ.

"Демократичний цивільний контроль – це відповідальність військових посадових осіб за ухвалені рішення. Армія не повною мірою до цього готова на жаль. Тому цивільному контролю з боку недержавних організацій, незалежних ЗМІ буде опір. І навіть не власне контролю по суті, а самому факту контролю", - пояснила Мещерякова.

"Хоча, переконана – публічне обговорення проблем професіоналами та людьми, що добре знаються на предметі дискусії, у формі діалогу, має принести конструктив і користь як армії, так і суспільству, чиїми податками вона утримується і чиї інтереси покликана захищати. Але це за умов, коли обидві сторони готові вести таку дискусію, чесно і на рівних. Армія довела суспільству, на що здатна. Якщо діалог наладиться, то армія зможе ще більше", - зазначила офіцер 128-ї ОГПБр.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3082037
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору