EN|RU|UK
 Київські новини
  3219  127

 Кличко: за 4 роки ми побудували і реконструювали 19 дитячих садків та 6 шкіл

До кінця року в столиці планується відкрити після будівництва або реконструкції 3 школи і 8 дитячих садків.

.Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу "Київ"

"У вересні діти підуть в школу. І наше завдання зробити все, щоб належно підготувати навчальні заклади. Усі школи і дитячі садки були відремонтовані, щоб діти мали необхідні умови для навчання", - сказав мер Києва.

Він нагадав, що значна частина міського бюджету виділяється на сферу освіти.

І це дає результати. Адже, за словами міського голови, ще декілька років тому черга до дитячих садків становила понад 15 тисяч дітей. Наразі чергу скорочено до 3 тисяч. "Найближчими роками цієї черги взагалі не повинно бути", - додав Кличко.

Він нагадав, що за останніх чотири роки в Києві було відкрито побудованих або повністю реконструйованих 19 дитячих садків та 6 шкіл.

Зокрема, тільки протягом 2018 року заплановано відкрити 8 дитячих садків та 3 школи.

"Ми в 2018 році запланували будівництво та реконструкцію 11 закладів освіти. З них: 3 школи - будівництво однієї школи, повна реконструкція однієї школи і прибудова до однієї зі столичних шкіл,  8 садочків. Це будівництво чи повна реконструкція", - сказав Віталій Кличко.

"Школами, які ми відкриваємо, ми можемо пишатися. Зокрема, якістю будівництва, обладнанням класів, спортивних залів. Переконаний, що Київ показує приклад для інших міст - і не тільки нашої держави. І школи, і дитячі садки відповідають найсучаснішим вимогам", - підсумував мер.

Нагадаємо, з восьми запланованих садків на 2018 рік (сім повністю реконструйованих та один новозбудований) три садочки в столиці вже відкрили, зокрема новозбудований. Один відкриють до Дня знань. Ще чотири реконструйованих дитсадка – у Голосіївському, Оболонському, Дарницькому і Печерському районах - заплановано відкрити до кінця року.

Це дозволить тільки у 2018 році створити 2225 додаткових місць у дитячих садках Києва.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3081973
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору