EN|RU|UK
 За кордоном
  43514  125

 "Це будуть останні дні політика в Білорусі, який ухвалить рішення вступити до складу РФ", - Лукашенко

Білоруський президент Олександр Лукашенко категорично не погоджується з думкою про те, що Білорусь могла б стати частиною російської держави.

Про це Лукашенко заявив в суботу під час кадрових призначень в уряді, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на держагентство "БелТА".

"Що ми хочемо від Росії? Якщо Росія підписала з Білоруссю договір, угоду, ми вимагаємо, щоб це бездоганно виконувалося. І я відкрито кажу, що ми ніколи не станемо васалами жодної країни", - заявив Лукашенко

"Не треба від нас вимагати, як дехто починає вже на злобу дня писати: "Треба швидше Лукашенку вступити до складу Росії і Білорусь туди скинути. Це будуть останні дні політика в Білорусі, який ухвалить таке рішення", - підкреслив президент.

Водночас Лукашенко зазначив, що Росія - "найближча нам країна". "Ми один народ фактично. Ми від одного кореня, - білоруси, росіяни та українці", - заявив він.

"Ми не хочемо повторення того, що відбувається в Україні з Росією - конфлікт цей. Нам це не треба. І Росії це не потрібно. Тому що в неї єдине вікно в 1 тис. км зі сходу на захід - це Білорусь. Росія потребує стабільної Білорусі", - зазначив Лукашенко.

Коментуючи заяву про те, що республіка розвернулася на Захід, президент Білорусії сказав: "Та нікуди ми не розверталися і розвертатися не збираємося. Наша доля визначена Богом бути тут - у центрі Європи. Ось цим міцним надійним мостом між Сходом і Заходом".

"І потім, якщо деякі росіяни нам увесь час дорікають, що ми із Заходом розмовляємо, так, я думаю, треба на себе подивитися. Напевно, більше, ніж Росія, ніхто не прагне на Захід або налагодити відносини із Заходом і з Америкою. Так чим ви нам дорікаєте?" - резюмував він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3081950
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору