EN|RU|UK
 Суспільство
  595  10
Матеріали за темою:

 У ВККС обговорили методики та інструменти психологічного тестування суддів і кандидатів на посади

У четвер, 15 серпня, Вища кваліфікаційна комісія суддів України заслухала звіт і рекомендації, підготовлені фахівцями програми USAID "Нове правосуддя".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Судово-юридична газета".

У рамках співпраці Комісії за Програмою USAID "Нове правосуддя" проведено незалежний аналіз напрацьованих фахівцями факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка методик та інструментів психологічного тестування суддів і кандидатів на суддівські посади. За результатами аналізу розроблено низку рекомендацій щодо вдосконалення аспектів тестування, які ВККСУ могла б використовувати як у процедурах відбору кандидатів на посади суддів, так і для кваліфікаційного оцінювання чинних суддів.

Крім того, був час обговорити й особливості проведення тестування морально-психологічних якостей суддів та кандидатів на суддівські посади в Україні, а також кращі зарубіжні практики використання психологічного тестування під час підбору суддів.

У зустрічі взяли участь Девід Майкл Вон, керівник Програми USAID "Нове правосуддя", Анна Сухова, юридичний радник Програми USAID "Нове правосуддя", а також фахівці факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. ВККСУ на заході представили голова Комісії Сергій Козьяков, заступник керівника секретаріату Комісії Олександр Биструшкін, директор департаменту суддівської кар'єри секретаріату Комісії Тарас Нешик.

Зазначимо, що програма реформування сектору юстиції "Нове правосуддя" Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Нагадаємо, процес створення Антикорсуду контролюватимуть міжнародні експерти. У формуванні Вищого антикорупційного суду (ВАКС) братиме участь спеціально створена допоміжна структура - Громадська рада міжнародних експертів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3081757
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору