EN|RU|UK
 Суспільство
  1053  13

 Філатов: Мерія Дніпра розвиватиме програму дитячих муніципальних таборів

У безкоштовному муніципальному таборі "Діти Дніпра" завершується четвертий щорічний сезон. До Дня Незалежності України для маленьких відпочивальників тут влаштували військово-патріотичну гру.

Організувати все допомогло, зокрема, комунальне підприємство міськради "Патріот", в якому працюють в основному волонтери та демобілізовані бійці. Робота КП - військово-патріотичне виховання молоді.

"Тепер ми хочемо об'єднати ці два проекти: модулі, які використовуються для військово-патріотичного виховання молоді, ввести, зокрема, в наших безкоштовних муніципальних таборах. Все - у формі гри, як подобається дітям. Ми маємо передати дітям гордість за країну. Ніякої вояччини. Це буде вигідним обміном між різними соціальними програмами, які реалізує мерія", - зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов 16 серпня, під час відвідування табору "Діти Дніпра".

За умовами патріотичної гри, учасники - і дівчатка, і хлопчики - розділилися на десять команд. Школярі виконали низку завдань на п'яти локаціях. Серед них: перетягування каната, подолання туристично-спортивної смуги перешкод, а ще - вправи з метання штучних гранат у ціль, робота з так званим мінним полем і стрільба з лука.

Основні вимоги гри - швидкість і дотримання норм безпеки. За змаганнями спостерігали і медичні працівники.

Одна з учасниць гри Азіза Джураєва запевняє: секрет успіху - взаємна підтримка в команді. "Все дуже цікаво. Цікаві завдання. Найскладніше - пройти, не зачепивши жодної з перешкод. Треба бути дуже уважним і спритним. І обов'язково підтримувати. Ми вигукуємо назву нашого загону", - говорить дівчинка.

Серед гостей патріотичного вечора - головний командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош.

"Ми дивимося на майбутнє покоління українців. Зараз, в умовах війни, військово-патріотичне виховання є дуже важливим. Ваше комунальне дніпровське підприємство "Патріот", яке цим займається, робить це досить ефективно. Діти задоволені, дружні, веселі. Так воно і повинно відбуватися", - сказав Дмитро Ярош.

Учасників гри також пригощали стравами польової кухні. Завершили вечір концертом до Дня української культури.

Водночас глава Дніпра Борис Філатов зазначив, що програма дитячих муніципальних таборів у Дніпрі розвиватиметься і надалі. Зараз робота триває не тільки в сфері ідеологічного й ігрового наповнення. Ще один пріоритет - поліпшення якості відпочинку. Так, у таборі "Діти Дніпра" реконструювали басейн. До наступного сезону також планують продовжити ремонтні роботи на території дитячої бази відпочинку.

Всього за чотири роки існування проекту в муніципальному таборі "Діти Дніпра" літні канікули провели майже 15,5 тис. дітей. Цього року в таборі відпочинуть загалом 3,6 тис. маленьких дніпрян.

Філатов: Мерія Дніпра розвиватиме програму дитячих муніципальних таборів 01
Філатов: Мерія Дніпра розвиватиме програму дитячих муніципальних таборів 02
Філатов: Мерія Дніпра розвиватиме програму дитячих муніципальних таборів 03
Філатов: Мерія Дніпра розвиватиме програму дитячих муніципальних таборів 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3081697
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору