EN|RU|UK
 Суспільство
  2558  27

 Оператор лотерей продовжує боротьбу з ігровими автоматами

14 та 15 серпня 2018 року представники "М.С.Л." разом зі ЗМІ відвідали нелегальні заклади із розповсюдження лотерей у Києві (вул. Героїв Сталінграда, 6, к.6, вул. Парково-Сирецька, 1, вул. Гетьмана, 2) та Борисполі (Київський шлях, 127/10).

Власники закладів та пов'язані з ними особи поводилися агресивно і намагалися перешкоджати роботі журналістів і адвокатів. Жоден з них не спромігся надати будь-яких документів, які б засвідчили законність використання бренда "М.С.Л." і легальність роботи закладів, повідомляє МСЛ Державні лотереї.

Усі заклади використовували заборонене програмне забезпечення, яке підпадає під категорію азартних ігор і не може використовуватися в Україні. Очевидно, що всі ці заклади займалися незаконним гральним бізнесом. Адвокати "М.С.Л." викликали поліцію і слідчо-оперативні групи для фіксації порушень і відкриття кримінальних проваджень.

Георгій Ложенко, президент компанії "М.С.Л.": "Власники нелегальних гральних закладів уже почали поводитися агресивно і грубо. Ми не зупинимося і продовжимо викривати незаконну діяльність, яка завдає шкоди суспільству і компанії "М.С.Л.". Сподіваюся, що правоохоронні органи допоможуть нам у боротьбі з порушниками законодавства і почнуть закривати такі нелегальні заклади".

Оператор лотерей продовжує боротьбу з ігровими автоматами 01
Оператор лотерей продовжує боротьбу з ігровими автоматами 02
Оператор лотерей продовжує боротьбу з ігровими автоматами 03
Оператор лотерей продовжує боротьбу з ігровими автоматами 04
Оператор лотерей продовжує боротьбу з ігровими автоматами 05
Оператор лотерей продовжує боротьбу з ігровими автоматами 06

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3081656
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору