EN|RU|UK
 Економіка
  1363  4

 В.о. директора ЗТМК Корольков може повертатися в Україну – постанова суду про арешт містить помилку

2 жовтня Київський апеляційний господарський суд розгляне скаргу ТОВ "Техморгідрострой Миколаїв" на розірвання з ним угоди про поглиблення дна українських портів.

В.о. директора ЗТМК Корольков може повертатися в Україну – постанова суду про арешт містить помилку

Колишній директор ЗТМК, що втік від правоохоронців на Кіпр, народився у Дзержинську Горьківської області Росії, а в ухвалі суду йдеться про дозвіл на затримання людини, що народилася в українському Дзержинську Донецької області, повідомляє Цензор.НЕТ.

Прокурори заявили про помилку ще у травні, але суд розглянув клопотання лише наприкінці літа. Ухвалу оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень 14 серпня.

Слідство просило виправити неточність як описку. Але суд відмовив, адже у такий спосіб виправляються лише очевидні граматичні та арифметичні помилки, допущені з вини судді. Натомість, неправильне місце народження було вказане у клопотанні про тримання під вартою Королькова, яке ще на початку кримінального провадження подавали прокурори.

Нагадаємо, Володимир Корольков, а також Володимир Сивак фігурують у провадженні про розтрату грошей ДП "Запорізький титано-магнієвий комбінат" в особливо великих розмірах, а саме – майже півмільярда, 492 047 840,22 гривень.

Корольков був головним інженером і в. о. директора, Сивак – директором. Розтрата відбулася у період переоформлення державного підприємства у приватне – через підписання угоди про створення товариства з обмеженою відповідальністю з Фондом держмайна. Згодом суд визнав цю угоду недійсною. Фактично користувалася майном Запорізького титано-магнієвого комбінату офшорна компанія українського олігарха Дмитра Фірташа - Tolexis Trading Limited. Хоча мала інвестувати у модернізацію підприємства. Зараз компанія оскаржує рішення про розрив угоди в апеляційному суді. Проти Володимира Королькова провадження триває заочно – його оголошено у розшук. Володимир Сивак був затриманий і вийшов під заставу у розмірі п’яти мільйонів гривень.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3081613
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору