EN|RU|UK
 Політика України
  23477  97

 Росія не перекривала Чорне море "від Дунаю до Криму", а лише в районі морських полігонів ЧФ РФ, - журналіст Клименко. КАРТА

Так зване "перекриття Чорного моря від Дунаю до Криму" насправді є перекриттям традиційних районів морських полігонів ЧФ РФ біля окупованого Кримського півострова.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник проекту "Майдан закордонних справ" і головний редактор видання BlackSeaNews Андрій Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

"Який вигляд насправді має "війна військово-морських навчань зі стрільбами" на Чорному морі на сьогодні (а то вчора багато ЗМІ зраду розганяли, що Чорне море вщент перекрито ЧФ РФ). Три дні тому, 13.08.2018, ВМС України видало так званий ПРИП (прибережне попередження) про навчання 17-18 серпня з 08:00 до 20:00 (місцевий час) в акваторії Чорного моря поблизу Тузла-Лебедівка-Миколаївка Одеської обл. Нагадаємо, що так зване "перекриття Чорного моря від Дунаю до Криму" насправді є перекриттям традиційних районів морських полігонів ЧФ РФ біля Кримського півострова. Увага! Ці попередження діють уже 2 тижні і будуть ще 2 тижні, тобто 01.08-31.08.2018 і теж не цілу добу, а з 08:00 до 20:00 (місцевий час), крім неділі, тобто в неділю стрільби та навчання в цих районах не здійснюються", - зазначив журналіст.

Таким чином, карта військово-морських навчань у Чорному має наразі такий вигляд

Росія не перекривала Чорне море від Дунаю до Криму, а лише в районі морських полігонів ЧФ РФ, - журналіст Клименко 01

"Звідки взялася сенсація вчора? Справа в тому, що дійсно російські військові кораблі попередили 2 судна про необхідність зміни курсу, однак це було далеченько від районів навчань ЧФ РФ, але надалі ці судна спокійно пройшли як раз повз дельту Дунаю, бо там нічого перекрито не було", - пояснив Клименко.

Росія не перекривала Чорне море від Дунаю до Криму, а лише в районі морських полігонів ЧФ РФ, - журналіст Клименко 02
Росія не перекривала Чорне море від Дунаю до Криму, а лише в районі морських полігонів ЧФ РФ, - журналіст Клименко 03

"Що ж там було? Щось таке, що ЧФ РФ не хотів, щоб хтось випадково побачив. Упевнений, що ВМС України розбереться чи вже знає, що там було. Може, наприклад, ставили якісь нові електронні буї для стеження за американськими кораблями, що зараз у Чорному морі. Загалом ситуацію спокійною назвати важко. Але бачимо, що ВМС України, незважаючи на зрозумілі проблеми з корабельними спроможностями, не лякається, що "раптом хтось там нападе", а активно займається бойовою підготовкою в Чорному морі. Зокрема, разом з кораблями США та інших країн НАТО. Ще й ще раз - і не втомлюся повторювати свій прогноз: дуже вірогідно, що наступним етапом агресії проти України буде морський, і не тільки в Азовському морі. Тому потрібні вкрай рішучі та нестандартні дії суспільства, щоб підтримати ВМС України та всі види ЗСУ, від кого залежить оборона узбережжя Чорного та Азовського морів. Ми ж все одно не капітулюємо, тому треба перемагати..." - резюмував Клименко.

Раніше в низці ЗМІ з'явилася інформація, що Чорноморський флот Росії оголосив закритим для судноплавства район у північно-західній частині Чорного моря, від кримського мису Тарханкут до дельти Дунаю.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3081583
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору