EN|RU|UK
 Суспільство
  1652  52

 Нацполіція працює над підвищенням рівня соціальної захищеності поліцейських, - Князєв

Національна поліція працює над підвищенням рівня соціальної захищеності поліцейських. Зокрема, поліцейські спецпідрозділи отримають сучасну захисну амуніцію, а також зброю за стандартами НАТО. Крім того, для поліції превенції розпочато закупівлю службового автотранспорту та форми.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це повідомив 15 серпня голова Національної поліції Сергій Князєв під час навчань підрозділів Міністерства внутрішніх справ.

За словами глави Нацполіціі, зараз триває процес реформування відомства. Основний акцент у цьому процесі зробили на забезпеченні належного рівня соціальної захищеності для самих поліцейських. Зокрема, йдеться про підвищення рівня грошового забезпечення для певних підрозділів поліції. Крім того, Нацполіція вивчає досвід зарубіжних колег щодо забезпечення працівників житлом за системою фінансового лізингу - виплати вартості квартири в процесі служби.

"Працівник поліції, який певний період прослужив у поліції, укладає договір чи контракт з однією з державних установ та отримує житло. Потім правоохоронець сплачує за житло не більше 15-20 відсотків від грошового забезпечення упродовж 10-15 років. А відсотки, наприклад, будуть мінімальними або їх візьме на себе Нацполіція. Отже, поліцейський, який чесно служить українському народові, матиме власне житло", – наголосив Сергій Князєв, додавши, що зараз Нацполіція спільно з представниками різних державних структур напрацьовує такий механізм.

Глава Нацполіції зазначив, що керівництво відомства розглядає можливість забезпечення поліцейських сучасними зразками зброї зупиняючої дії. Зокрема, розглядається можливість використання в перспективі сучасної зброї стандартів НАТО – пістолета-кулемета МП-5.

"Ми маємо бажання придбати і перевести всю поліцію на автомати МП-5", – зазначив Сергій Князєв.

Він також додав, що до кінця 2018 року спецпідрозділ поліції КОРД отримає необхідну кількість гвинтівок, що відповідають стандартам НАТО.

Водночас Сергій Князєв зупинився на планах Нацполіції щодо забезпечення працівників одностроєм та захисною амуніцією. На цей час зимовий одяг вже закуплено. Також триває процес забезпечення поліцейських захисною амуніцією. Це дасть змогу захистити правоохоронців від травмування в процесі виконання ними службових завдань.

Крім того, глава Нацполіції зазначив, що відомство забезпечує підрозділи превенції на місцях службовим транспортом та одностроєм. У першу чергу, забезпечуватимуть підрозділи, які несуть службу у сільській місцевості.

"Нові автомобілі зараз підуть до райвідділів, і серед них – сучасний транспорт для перевезення осіб, затриманих за вчинення правопорушень. Це дасть, по-перше, можливість забезпечити гідні умови утримання та перевезення людей. По-друге, за рахунок використання сучасного транспорту ми зможемо забезпечити економію палива, знизивши його витрати приблизно втричі", – зазначив Сергій Князєв.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3081570
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору