878  11

Українець Ядов завоював бронзу на Гран-прі з дзюдо в Угорщині

Український дзюдоїст Богдан Ядов завоював бронзу на Гран-прі в Будапешті у ваговій категорії до 66 кг.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на  ZN.ua.

Українець переміг у перших трьох сутичках, в останній з яких у додатковий час іппоном здолав володаря "золота" і "срібла" Кубків Європи-2018 грузина Торніке Нагліашвілі. Однак після цього Ядов поступився майбутньому чемпіону японцеві Кензо Тагаві і отримав шанс поборотися у втішний сітці.

Унаслідок, Ядов переміг іранця Натана Бернса, а потім, в сутичці за "бронзу" за 1 хвилину 4 секунди до кінця зустрічі провів іппон у поєдинку проти ізраїльтянина Ярина Менагеда.

Таким чином, Ядов вперше в кар'єрі завоював медаль рівня Гран-прі. До цього українець ставав срібним призером юніорського чемпіонату Європи, брав "бронзу" Кубка Європи серед юніорів і "золото" і "бронзу" дорослого Кубка Європи.