EN|RU|UK
 Економіка
  894  12

 НАК "Надра України" направить кошти інвесторів у розвідку газових родовищ та енергонезалежність країни

Усі надходження до НАК "Надра України" від продажу частки участі в Юзівському проекті будуть спрямовані винятково на фінансування робіт для збільшення мінерально-сировинної бази України.

Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій сьогодні на сайті компанії у Facebook, де зазначається, що всі кошти НАК "Надра України" належать державі і народу України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Деловую столицу".

"У компанії НАК "Надра України" стурбовані некоректним освітленням і спекуляціями деяких ЗМІ та соціальних медіа щодо ймовірного отримання НАК "Надра України" від іноземних інвесторів 1 млрд грн відповідно до можливого рішення Кабінету Міністрів України за угодою про розподіл продукції між Урядом і дочірніми структурами компанії ПРН із розробки Юзівського проекту", - повідомляє прес-служба державної компанії.

Також наголошується, що НАК "Надра України" надала гарантійний лист Міністерству фінансів України, що всі надходження від продажу частки участі в Юзівському проекті будуть спрямовані винятково на фінансування робіт для збільшення мінерально-сировинної бази України, у зв'язку з їх хронічним недофінансуванням з державного бюджету.

У компанії також відзначають, що НАК "Надра України" є державною компанією і всі надходження від господарської діяльності дочірніх компаній належать державі.

"Ми вітаємо рішення Уряду щодо підтримки та належного фінансування розвідки нових газових родовищ компанією НАК "Надра України". Тримаємо курс на збільшення видобутку газу і досягнення енергетичної незалежності України", - йдеться в пості НАК "Нафтогаз України".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080851
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору