EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  5009  66

 У Польщі судитимуть українку, яка народила дитину під час робочої зміни і намагалася її вбити, - 24 Канал

У Польщі судитимуть українку, яка народила дитину прямо під час робочої зміни, а потім намагалася вбити немовля.

Дитину вдалося врятувати. А саму українку тепер повинні перевірити психіатри, повідомляє 24 Канал.

Як повідомила в ефірі телеканалу психолог Наталя Кухтіна, така подія могла статися через те, що люди на заробітках не справляються з психологічним тиском, пов'язаним з тим, що ситуація, в якій людина тільки працює і не має поруч рідних, є травмою.

"Це не життя, це підміна життя. Життя там, де мама, тато, там, де діти, там, де, наприклад, чоловік – там життя. А тут тільки робота. Це неймовірно складно, неймовірно складно", – заявила психолог.

За словами Кухтіної, людині, яка планує виїзд за кордон у пошуках заробітків, важливо визначитися з життєвими пріоритетами.

"Люди, які виїжджають в іншу країну, вони, безумовно, почуваються самотніми, вони почуваються незрозумілими. Незнання мови, незнання законів, невміння звертатися по допомогу. І дуже часто люди вступають в якісь сумнівні відносини або приховують навіть вагітність", – розповіла Кухтіна.

Також, за словами, Кухтіної, неправильною є установка, згідно з якою гроші здатні вирішити всі проблеми.

"Знаєте, не все в житті вимірюється грошима. Але, на превеликий жаль, ось чисто психологічно зараз у людей сформована думка така, причому це вже не думка, це вже установка, це вже стереотип... Якщо в мене будуть гроші, я повирішую всі питання. Ні. Життя, здоров'я, любов за гроші купити неможливо", – резюмувала психолог.Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080824
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору