EN|RU|UK
 Політика України
  3943  13

 Планується рейдерське захоплення "Комплексу Агромарс", - прес-служба

"Комплекс Агромарс" (торгова марка "Гаврилівські курчата") повідомив про проведення незапланованих перевірок на підприємстві і можливу спробу рейдерського захоплення підприємства.

Про це заявляє прес-служба компанії на своєму сайті.

"Позапланові перевірки - це продовження спланованої атаки на підприємство з метою його ослаблення і не виключено - рейдерського захоплення. Ми сподіваємося, що всі державні інстанції під час перевірок діятимуть у рамках закону", - говорять у компанії.

У прес-службі "Комплексу Агромарс" також додали, що недавно заводи ДП "Укрветсанзавод", всупереч укладеним договорам, відмовилися приймати від "Агромарс" і переробляти побічні продукти тваринного походження.

Керівництво підприємства бачить у цих відмовах і активній піар-кампанії, яка почалася в ЗМІ, - дії конкурентів, які намагаються послабити позиції підприємства і погіршити його імідж.

"Наш конкурент, використовуючи технології чорного піару, не шкодує коштів, щоб сформувати негативний імідж нашої компанії. Ми закликаємо державні служби відповідально ставитися до своїх обов'язків і не "вестися" на провокації, серед іншого фінансові заохочення конкурента", - йдеться в прес-релізі компанії.

У прес-службі також зазначають, що підприємство побудоване за провідними європейськими технологіями, з дотриманням всіх вимог, а всі планові перевірки, які проходили раніше, підтверджують відповідність роботи "Комплексу Агромарс" вимогам чинного законодавства.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080774
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору