EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  5525  60

 Всі сторони подій під Іловайськом причетні до серйозних порушень прав людини і міжнародного гуманітарного права, - УВКПЛ ООН

Задокументовані і проаналізовані Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ ООН) факти свідчать, що під час Іловайського котла в серпні 2014 року всі сторони конфлікту здійснювали серйозні порушення прав людини.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це йдеться в доповіді, оприлюдненій у четвер на брифінгу в Києві.

"Випадки, які задукоментовані і проаналізовані УВКПЛ в цьому звіті (про порушення прав людини та міжнародного гуманітарного права в контексті подій під Іловайськом у серпні 2014 року. - Ред.), свідчать про те, що під час бойових дій під Іловайськом усі сторони конфлікту здійснювали серйозні порушення прав людини і міжнародного гуманітарного права, а деякі з порушень, можливо, є військовими злочинами", - відзначають в УВКПЛ.

У доповіді також підкреслюється, що українська влада не повною мірою провела розслідування злочинів під Іловайськом. УВКПЛ рекомендує владі України продовжити процес ратифікації Римського статуту та внесення змін до Кримінального кодексу України, які дозволять здійснювати кримінальне переслідування міжнародних злочинів на національному рівні.

Правоохоронним органам України рекомендується проводити неупереджене розслідування всіх заяв про порушення прав людини.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080556
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору