EN|RU|UK
 Суспільство
  616  8
Матеріали за темою:

 ВККСУ розпочала прийом документів кандидатів у судді Антикорупційного суду, термін подачі - 38 календарних днів, - Козьяков

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) Сергій Козьяков і заступник голови Станіслав Щотка взяли участь в експертній дискусії про проведення конкурсу на зайняття посад суддів Вищого антикорупційного суду (ВАС).

Сергій Козьяков розповів про виклики, які стоять перед Комісією під час проведення конкурсу, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ВККСУ. Він нагадав, що 8 серпня 2018 року розпочинається прийом документів від кандидатів для участі в конкурсі. Термін подачі - 38 календарних днів.

Як зазначив Станіслав Щотка, Комісія отримала 782 повідомлення про наміри взяти участь у конкурсі до ВАС. Він також нагадав, що в конкурсі можуть брати участь судді зі стажем роботи не менше п'яти років, а також вчені, адвокати і юристи із сукупним стажем не менше семи років.

"Ми 2 серпня 2018 року оголосили конкурси на заміщення 27 посад суддів Вищого антикорупційного суду і на 12 посад суддів Апеляційної палати цього ж суду. Щоб суд почав свою роботу, має бути призначено мінімум 35 суддів", - повідомив Станіслав Щотка.

Заступник голови ВККСУ також розповів про етапи проведення конкурсу до Вищого антикорупційного суду і особливості процедури відбору суддів.

Нагадаємо, глава Комісії також наголосив на важливості створення Громадської ради міжнародних експертів (ГРМЕ), яка допоможе ВККСУ під час конкурсу до Вищого антикорупційного суду. До того ж ВККСУ домовилася з міжнародними партнерами, що подача кандидатів до ради експертів триватиме до середини вересня.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080482
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору