EN|RU|UK
 Суспільство
  30959  282

 Засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яка пов'язана близькими стосунками з Путіним, - колектив ТСН виступив проти появи Оксани Марченко в ефірі каналу

Журналістський колектив ТСН виступив проти появи дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко в шоу "Танці з зірками" на "1 + 1".

Як передає Цензор.НЕТ, про це написала у Фейсбуці журналіст ТСН Марічка Падалко, заявивши, що також ставить свій підпис.

Вона зазначила: "Я долучаю свій підпис дистанційно, перебуваючи у відрядженні, до нашої спільної заяви. І вважаю цю ситуацію з проектом просто огидною.

Ми, журналісти Телевізійної служби новин, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу "Танці з зірками" на "1+1" може взяти участь Оксана Марченко.

Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним.

Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму.

Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу.

ТСН як невід’ємна складова "1+1" завжди чітко і послідовно стояла на позиціях територіальної цілісності, незалежності та збереження суверенітету України. Для нас – це не чужа війна. А патріотизм – не просто слова. Репутація ТСН – це репутація кожного з нас.

Як колектив ТСН ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу "1+1" не позначиться на редакційній політиці Телевізійної служби новин.

Підписи колективу доповнюються.

Засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яка повязана близькими стосунками з Путіним, - колектив ТСН виступив проти появи Оксани Марченко в ефірі каналу 01
Засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яка повязана близькими стосунками з Путіним, - колектив ТСН виступив проти появи Оксани Марченко в ефірі каналу 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080463
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору