EN|RU|UK
 Економіка
  3310  11

 Глава АМКУ Терентьєв про ситуацію з "лотереями": "Це ганьба, але, розрулювати цю історію, займаючи позицію одного або іншого суб'єкта, неправильно"

Глава АМКУ Юрій Терентьєв називає ситуацію з так званими лотереями в Україні ганьбою, але вважає, що це питання перебуває в компетенції парламенту і правоохоронних органів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Юрій Терентьєв заявив в інтерв'ю редактору БізнесЦензора Сергію Головньову.

"Я вважаю, те, що ми бачимо на вулицях як "лотереї", це ганьба ... Це, напевно, одна з найбільш лицемірних тем в історії України. Кожен бачить існування грального бізнесу в Україні під вивіскою "операторів лотерей" при тому, що він заборонений державою. Навіть поруч із будівлею АМКУ є один салон. Це обурливо! Наскільки це питання перебуває в компетенції АМКУ? Швидше - в компетенції парламенту і правоохоронних органів", - заявив Терентьєв.

На його особисту думку: найправильніший спосіб, щоб лотереї проводилися лише державою і всі доходи йшли б на державні потреби.

Водночас Терентьєв стверджує, що зараз в Україні існують три учасники ринку, а доводи журналіста, що один з учасників - "Патріот" російського бізнесмена Олега Бойка, який фактично не займається діяльністю, другий - "М.С.Л." Георгія Ложенка, у якого частка ринку майже 5%, а третій - УНЛ нардепа Третьякова, який контролює майже весь ринок салонів з автоматами, глава АМКУ не став коментувати.

"Я не буду коментувати те, що ви сказали. Ця ситуація не вирішується позицією однієї людини. Вона має вирішуватися урядом і парламентом", - заявив Терентьєв.

"Є дві позиції, які мають суттєві дефекти. Одна каже, що прийняття ліцумов у редакції Мінфіну призведе до монополізації цього ринку компанією УНЛ. Друга позиція свідчить про те, що блокування прийняття ліцумов, насправді, на руку тим самим підсанкційним учасникам ринку. І це блокує наповнення держбюджету легальними ліцензійними відрахуваннями... ", - зазначив Терентьєв.

Коментуючи інформацію, що є і третя позиція, згідно з якою Третьякову терміново потрібно легалізувати цей бізнес, тому що скоро вибори і якщо на них програє Порошенко, то цей бізнес у Третьякова відберуть, Терентьєв заявив: "Бачите, як багато припущень. Я говорю про те, що будь-яка ситуація, особливо така "брудна" - у ній не може бути однозначно ідеального рішення. Тут є кілька інтересантів - stakeholders. Кожен з них різною мірою інтенсивності є злом чи добром, як вважають вони ... Але мені не треба вішати ярлик. Я займаю позицію, що це явище - ганьба. Але водночас розрулювати цю історію, однозначно займаючи позицію одного або іншого суб'єкта, неправильно. Тому що всі суб'єкти в цій ситуації не мають рації. Рішення має бути комплексне, щоб ця ганьба припинилася" .

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080443
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору