EN|RU|UK
 Економіка
  1191  7

 Терентьєв заперечує, що Гройсман "наслав" на АМКУ перевірку після невдалої закупівлі сканерів для митниці: "Це чиста спекуляція"

Глава Антимонопольного комітету України не згоден з тезою, що після зриву комітетом тендеру із закупівлі ДФС сканерів для митниці, прем'єр-міністр Володимир Гройсман "наслав" на АМКУ перевірку Держаудитслужби України (ДАСУ), щоб притиснути тих держуповноважених, з якими складно домовитися.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Юрій Терентьєв заявив в інтерв'ю редактору БізнесЦензору Сергію Головньову.

"Я можу робити якісь висновки як громадянин Терентьєв, а коментувати можу як голова Антимонопольного комітету. Як голова АМКУ я можу констатувати: підстави проводити перевірку у ДАСУ прописані у відповідних нормативних актах", - заявив Терентьєв.

Він висловив незгоду з тим, що перевірка ДАСУ і тендер на закупівлю сканерів для митниці - пов'язані речі.

"Є така гіпотеза. Деякі товариші так вважають. Але це чиста спекуляція. Тому що, встановити - істина це чи ні, не видається можливим ... Навіть якщо пов'язані ... Якщо ДАСУ приходить до нас з напрямком на проведення фінансового аудиту, то говорити про те, що ми когось не допустимо до перевірки, тому що ми думаємо, що ви прийшли сюди чинити на нас тиск - це не коректно. Ми ж не торгове підприємство, яке прийшла перевіряти ДФС. Ми - держорган, який прийшов перевіряти інший держорган у рамках своєї компетенції. З іншого боку, в процесі аудиту ми бачимо, що деякі питання викликають у нас нерозуміння. Навіщо вимагати таку кількість інформації", - заявив глава АМКУ.

На прохання прокоментувати інформацію про те, що частина державних уповноважених побоюються, що після перевірки їх, як мінімум, звільнять, як максиму - посадять, і такі побоювання викликані конфліктом членів комітету з керівником, Терентьєв заявив: "До чого тут конфлікт зі мною? Як може перевірка ДАСУ виявити щось, що пов'язано з конфліктом зі мною, щоб це стало підставою для звільнення держуповноважених? Вибудуйте такий ланцюжок".

Терентьєв також назвав "міщанськими" припущення, що після того, як АМКУ провалив тендер на закупівлю сканерів для митниці, розіграний між "потрібними учасниками", прем'єр Гройсман "наслав" на АМКУ перевірку ДАСУ, щоб притиснути тих держуповноважених, з якими складно домовитися.

"Без образ: ці припущення - міщанські. Що відбувається з органом оскарження? Він виносить рішення колегіально. Їх можна оскаржити в суді. У суді скасовується менше, ніж піввідсотка рішень. Об'єктивно, я не можу припустити такий результат перевірки ДАСУ, яка сказала б, що АМКУ ухвалював якісь незаконні рішення. Тому що постановити, що рішення були незаконними, може тільки суд. Я розумію, що є певна напруженість серед держуповноважених, пов'язана з тим, що прем'єр особисто заявляє, що в АМКУ є якісь погані люди, які приймають погані рішення. Це, звичайно ж, викликає певне занепокоєння", - зазначив Терентьєв.

Читайте докладніше в інтерв'ю: "Юрій Терентьєв:"Я не розумію, чому перевірка Держаудитслужби має закінчитися звільненням членів АМКУ?"

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080414
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору