EN|RU|UK
 Політика України
  2455  62

 Хтось міг бути переодягнений спеціально під майданівців, щоб провокувати. Ми не відкидаємо цієї версії, - Горбатюк про розстріл Майдану

Слідство припускає, що до розстрілів на Майдані в 2014 році можуть бути причетні кілька осіб, не ідентифікованих поки правоохоронцями, заявив начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

Слідство не відкидає жодної версії у справі про розстріли на Майдані, повідомив в інтерв'ю LB.ua начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, передає Цензор.НЕТ.

"Ви заявили, що російська версія "майданівці самі себе розстріляли" давно вже відкинута слідством. Які зараз версії є ключовими?" - запитала журналіст.

"Ні, версії не виключаються повністю, поки не завершено розслідування. Ну, скажімо, поки не отримали вже 100% доказів. Висувалися версії, що стріляли правоохоронці, майданівці, третя сила. Або - майданівці, третя сила, провокатори. Адже зрозуміло, що хтось міг бути переодягнений спеціально під майданівців, щоб провокувати. І, відповідно, ми не виключаємо цю версію, що хтось міг бути пособником, якимось чином сприяти розстрілам або коригувати вогонь. Тому всі версії відпрацьовуються", - заявив Горбатюк .

Він зазначив, що частину підозрюваних вже ідентифіковано.

"Є організатори середньої ланки. Але ми не відкидаємо, що є ще кілька людей, причетних до вбивств. Тому робота триває. Зібрані слідчими прокурорами докази дозволяють підозрювати саме [колишнє] вище керівництво держави в наданні вказівок розстрілювати людей ... Однак остаточний висновок має зробити суд", - додав прокурор.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080392
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору