EN|RU|UK
 Політика України
  2818  38
Матеріали за темою:

 Посадових осіб 45-ї ОАБр покарано за побиття військовослужбовця та хабарництво, - Міноборони

Кількох посадових осіб 45-ї окремої артилерійської бригади (45 ОАБр) Національної академії Сухопутних військ ім.Сагайдачного притягнуто до дисциплінарної відповідальності, зокрема звільнено зі Збройних сил України, після підтверджених фактів застосування насильства щодо підлеглих, корупції та бездіяльності.

"Кожного керівника, який перевищує свої службові повноваження щодо підлеглих, буде суворо покарано", - цитує прес-служба Міноборони міністра Полторака, передає Цензор.НЕТ.

"Це принципова позиція Міністра оборони України", - додали у відомстві.

Відповідно до рішення Міністра оборони України було проведено службове розслідування у 45-й окремій артилерійській бригаді Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного за фактом завдання військовослужбовцеві тілесних ушкоджень, унаслідок яких було спричинено розрив селезінки.

Службовим розслідуванням встановлено й інші факти перевищення службових повноважень та бездіяльності керівництва, а також окремих посадових осіб зазначеної військової частини.

За результатами розслідування, Міністром оборони України прийнято рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб частини:

- заступника командира військової частини з тилу майора Глудика Р.Л. (який безпосередньо застосував насилля до підлеглого, принижував його, окрім цього, підтверджено факти отримання ним неправомірної вигоди від батьків окремих військовослужбовців військової частини) - позбавити військового звання (водночас позбавляється всіх звань офіцерського складу, права на вихідну допомогу, права пенсійного забезпечення, права користуватися медичними закладами Міністерства оборони);

- старшого водія комендантського взводу старшину Ліпяніна С.Б. (який завдав тяжких тілесних ушкоджень військовослужбовцю військової частини, унаслідок яких було спричинено розрив селезінки) - звільнити з лав Збройних сил України у зв’язку зі службовою невідповідністю (водночас він буде позбавлений права на отримання вихідної допомоги під час звільнення та права перебувати на квартирному обліку для отримання житла);

- командира військової частини Терещука О.М. та заступника командира з виховної роботи Рогова О.В. за неналежне виконання службових обов’язків, бездіяльність та неприйняття відповідних управлінських рішень щодо зазначених фактів, - попередити про повну службову невідповідність;

- командиру взводу зв’язку батареї лейтенанту Берездецькому Ю.Р., який не забезпечив належний стан військової дисципліни під час проведення занять, де військовослужбовцю було завдано тілесних ушкоджень, - оголосити сувору догану.

"Дії майора Глудика Р.Л. та старшини Ліпяніна С.Б. містять ознаки кримінального правопорушення, правове рішення щодо якого здійснюють правоохоронні органи. Міністр оборони України наголошує, що командир, який застосовує фізичне насилля щодо підлеглого або умисно не помічає насилля серед особового складу, має бути суворо покараний", - йдеться в повідомленні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080381
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору