EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1521  29

 Україна заборонила ввезення ще двох книг із РФ через пропаганду держави-агресора, - Держкомтелерадіо

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) заборонив ввезення в країну з Російської Федерації ще двох книг через пропаганду держави-агресора.

"Держкомтелерадіо відмовив ТОВ "Видавництво "Арій" і ТОВ "Якабу Трейд" у видачі дозволу на ввезення з території РФ двох книг, у яких наявна пропаганда держави-агресора", - повідомила прес-служба відомства, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що відмову надано на підставі висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України.

У підручнику Марини Гацкевич "Английский язык для школьников и абитуриентов: топики, упражнения, диалоги" в текстах для перекладу з англійської стверджується, що Київ був столицею Росії, а також фальсифікуються інші історичні факти.

"Експерти вважають ці "історичні помилки" проявом пропагандистських маніпулятивних технологій держави-агресора", - наголошується в повідомленні.

В іншій книзі - "Шпионки. 12 женщин, рискнувших всем" присутні ознаки пропаганди держави-агресора, зокрема її силових структур.

Нині в переліку заборонених для ввезення в Україну книг 63 видання.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080335
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору