EN|RU|UK
 Політика України
  6312  83

 Військкомати України готуються до осіннього призову, - командування Сухопутних військ

В обласних і Київському міському військових комісаріатах ​​триває підготовка до проведення призову на строкову військову службу в Збройні Сили України, який згідно з указом президента України, почнеться в жовтні 2018 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ на сторінці СВ ЗСУ в Facebook.

"Проводиться детальний аналіз облікових даних про кількісний і якісний склад призовників, які проживають у кожному районі, та області (місті) в цілому, організовано проведення всебічного та поглибленого вивчення призовників, які підлягають черговому призову. До роботи з вивчення особистих якостей призовників, особливостей добору поповнення для режимних частин, порядку проведення бесід і заповнення листків вивчення та інших питань залучаються найдосвідченішы робітники військових комісаріатів, викладачі допризовної підготовки навчальних закладів та офіцери запасу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вивчення особистих якостей призовників здійснюється шляхом проведення індивідуальних бесід з призовником, його батьками або особами, які їх замінюють, а також з представниками адміністрації підприємства, установи, організації, навчального закладу, в якому працює (навчається) призовник.

"Організовано звірки з підприємствами, установами, організаціями з метою отримання списків  призовників, якы в них працюють", - додають в Управлінні персоналу.

Призовників, які рішенням призовних комісій визнані тимчасово непридатними до строкової військової служби строком до 6 місяців, викликають у військкомати і направляють на лікування з визначенням термінів його завершення.

"Якщо за своїми релігійними переконаннями призовники не можуть проходити строкову військову службу, їх направляють у відділи з питань альтернативної служби для оформлення заяви на проходження альтернативної (невійськової) служби", - нагадують в Управлінні.

У Командуванні Сухопутних військ ЗСУ зазначають, що такі підготовчі заходи дозволять отримати повні об'єктивні дані про наявність та стан призовних ресурсів з тим, щоб унеможливити призов на строкову військову службу осіб, які мають право на відтермынування, непридатних до військової служби за станом здоров'я, а також не допустити направлення до режимних частин призовників, які не відповідають вимогам служби в цих частинах.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080329
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору