EN|RU|UK
 Політика України
  3686  98

 20-30% співробітників прийшли в правоохоронні органи України, щоб "косити бабло", - Горбатюк

Глава управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк зазначив, що в розумінні частини співробітників правоохоронних органів України хабар - "нормальний заробіток".

Частина співробітників правоохоронних органів України працює заради хабарів. Про це начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України (ГПУ) Сергій Горбатюк заявив в інтерв'ю LB.ua, передає Цензор.НЕТ.

"Я цю систему знаю. Умовно кажучи, є 5-10% - ці прийшли від серця працювати і боротися зі злочинністю. З часом цей відсоток може зменшуватися. 20-30% - ті, хто прийшов, скажу грубо, "косити бабло". Ми навіть між собою сміємося, що коли цих хлопців будуть на поліграфі питати, чи вони отримували хабар, в них стрілка не здригнеться, тому що в їх розумінні хабар - це нормальний заробіток, задля якого він і працює в органах", - сказав він.

За словами Горбатюка, інші 60-70 відсотків "рухаються туди, куди спрямовує керівництво".

"Якщо керівництво каже: біжіть туди, інакше будете звільнені, вони побіжать туди. Якщо вони бачать, що начальство бере хабарі і нічого за це не буде, вони будуть брати хабарі теж. Але як тільки їм кажуть, що ви будете звільнені, якщо не будете діяти по закону, то вони в переважній більшості діятимуть по закону. Отже, від волі керівника правоохоронного органу залежить, чи буде 70-80% працівників дотримуватися закону", - зазначив глава управління спецрозслідування.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080299
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору