EN|RU|UK
 Політика України
  3372  16

 Екоінспекція в Одеській області розгорнула війну з губернатором Степановим

Через боротьбу голови ОДА Максима Степанова з корупцією в портах у місцевій екоінспекції активізували опір.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, громадська рада при екоінспекції регіону замовила експертизу листа, який глава області написав Прем'єр-міністру. У ньому він навів приклади корупційних дій екоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря, про які повідомляє бізнес, і запропонував ліквідувати структуру до моменту розробки відповідного законодавства.

У відповідь на дії губернатора Громадська рада замовила експертизу листа Всеукраїнському антикорупційному форуму інститутів громадського суспільства.

У висновку Форуму значиться, що аналіз листа голови області дає екоінспекції Південно-Західного регіону право звертатися до Президента, НАБУ, НАЗК та САП з тим, щоб вони перевірили, чи немає в діях Степанова ознак корупційного правопорушення.

"Тобто мене звинуватили в корупції за те, що я намагаюся розігнати корупцію, – дивується Степанов на своїй сторінці у Фейсбук, і додає, – тож порадив їм звертатися, чекаю на Антикорупційну космічну раду народів Галактики".

Нагадаємо, 31 липня Максим Степанов звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з ініціативою ліквідувати Державну екологічну інспекцію Північно-Західного регіону Чорного моря, звинувативши структуру в причетності до корупційних схем, що призводять до затримки іноземних суден і завдають шкоди міжнародному іміджу держави.

"Екоінспекція звітує про 300 тисяч доларів, внесених до бюджету з початку року. Це проти мільйонів доларів, які втрачають світові компанії під час вимушеного простою в портах", – зазначив губернатор.

При цьому відсутність нормативно-правової бази для діяльності інспекторів створює передумови для корупції. Як зауважив Степанов: "Не маючи регламентованих процедур, на власний розсуд вони здійснюють відбір проб води та проводять аналізи, що призводить до умисної затримки суден на тривалий час, що означає сплату коштів у вигляді штрафів"

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080246
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору