EN|RU|UK
 Політика України
  5663  73
Матеріали за темою:

 "Я хотів би сказати, щоб не сильно нас забували!", - ув’язнений у РФ Гриб звернувся до українців

У Північно-Кавказькому військовому окружному суді в Ростові-на-Дону 23 липня відбулося перше засідання по суті у справі молодого українця Павла Гриба. Судді знову продовжили йому термін арешту - на три місяці.

Журналісту Цензор.НЕТ після закінчення засідання, поки конвоїри забарилися, вдалося поставити політв'язню Кремля кілька запитань, діалог тривав не більше хвилини.

Павло, що б ви хотіли передати українцям?, - запитує журналіст Цензор.НЕТ

Я хотів би сказати, щоб не сильно нас забували! - до цих слів Гриб щось ще додає, але слів не розчути. Ближче підійти - не можна.

Ви б хотіли, щоб дівчина (Тетяна Єршова, - ред.) сюди приїхала до вас на суд? - запитує журналіст російської "Новой газеты".

Дівчина в цьому питанні не є, насправді, ключовим моментом! - каже Павло.

Як ваш стан здоров'я? - останнє запитання, яке вдається поставити, поки не вигнали судові пристави.

Тримаюся поки, дякую.

"Здоров'я Павла - головне, про що турбуються його батьки. У нього вроджене захворювання, з самого дитинства інвалідність. Гриб-молодший має постійно перебувати під наглядом лікаря, приймати підтримувальну терапію, сидіти на спеціальній дієті", - йдеться в статті.

Детально про те, з чого починалася ця історія, про суть справи і обвинувачення, а також про судове засідання читайте в статті "Не було у дітей планів підривати школу!". Любовно-агентурна історія Павла Гриба"

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080203
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору