EN|RU|UK
 Політика України
  1374  24
Матеріали за темою:

 Посли країн G7 вітають завершення формування Антикорупційного суду і закликають до подальшої співпраці України з МВФ, - заява

Посли країн "Великої сімки" (G7) зробили заяву про завершення законодавчого процесу щодо формування Вищого антикорупційного суду (ВАКС), а також заохотили тісне співробітництво між Україною і МВФ.

Як пише Цензор.НЕТ, заяву опубліковано у Twitter "Групи підтримки України" в рамках головування Канади в G7.

"Посли країн "Великої сімки" G7 вітають завершення законодавчого процесу щодо формування антикорупційного суду. Ми готові підтримати прагнення України до створення ефективного суду, ключового компонента системи незалежних антикорупційних інституцій в Україні, цілісність яких повинна бути захищена", - наголошується в публікації.

Крім того, посли заохочують тісне співробітництво між Україною і МВФ щодо імплементації всіх інших необхідних заходів для отримання наступного траншу від фонду.

"Ми також закликаємо до тіснішої співпраці між Україною і МВФ щодо імплементації всіх інших необхідних заходів для одержання наступного траншу МВФ, що є важливим для підтримки економічного зростання і макроекономічної стабільності", - сказано в заяві.

Посли країн G7 вітають завершення формування Антикорупційного суду і закликають до подальшої співпраці України з МВФ, - заява 01

Нагадаємо, 13 червня в парламентській газеті "Голос України" був опублікований ухвалений Радою Закон  "Про вищий антикорупційний суд".

Центр протидії корупції (ЦПК) виявив норму, згідно з якою апеляції у справах НАБУ, які зараз уже розглядаються в судах, будуть проходити в судах загальної юрисдикції, а не в новому Антикорупційному суді.

"Ця норма з'явилася в тексті поправок до закону, розданому в комітеті за годину до голосування, а сьогодні - в уже опублікованому законі. Цієї норми також не було в запропонованій комітетом редакції порівняльної таблиці до другого читання, опублікованій на сайті Верховної Ради", - вказали в ЦПК.

12 липня Верховна Рада внесла зміни до закону про судоустрій і статус суддів з поправкою щодо передачі до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) усіх підслідних йому справ з дня початку його роботи, підтримавши вимоги антикорупціонерів. 2 серпня Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням Закону України "Про Вищий антикорупційний суд".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3080063
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору