EN|RU|UK
 Економіка, Здоров'я
  780  11

 Обсяг ринку приватної медицини у 2017 році становив 13 млрд гривень

Останніми роками ринок приватної медицини стрімко зростає, і, з огляду на динаміку і загальну ситуацію в охороні здоров'я, це лише початок.

Про це пише Тетяна Галковська в статті "Приватна медицина починає і... чи виграє?" на Цензор.НЕТ.

Так, за оцінками аналітиків компанії, якщо у 2016 році частка приватників становила 10%, то вже в 2017-му - 15%, а загальний обсяг інвестицій в останні два роки варіювався в діапазоні $40-45 млн. Сьогодні, завдяки просуванню медреформи, приватні медичні компанії готуються до нового витка розвитку.

"За останні років 10-15 ситуація на ринку медичних послуг щодо приватного сектору кардинально змінилася - як щодо фінансової та фізичної доступності, так і довіри пацієнтів. МРТ, КТ та іншу складну діагностику ми вже давно робимо в приватних центрах, дедалі частіше приходимо для проведення лабораторної діагностики, різних маніпуляцій, консультацій фахівців. Це і зрозуміло: великі приватні клініки, на відміну від державних, нерідко демонструють європейський рівень розвитку медицини, застосовуючи сучасну апаратуру, методи діагностики, стратегії та протоколи лікування, не кажучи вже про сервіс", - йдеться в статті.

Автор зазначає, що на тлі вкрай жалюгідного стану державної медицини приватна має величезний потенціал зростання.

"Це добре розуміють інвестори, які сьогодні активно вкладають кошти в технологічну модернізацію, закупівлю обладнання та будівництво нових клінік - як вузької спрямованості, так і багатопрофільних", - пише вона.

Детальніше про ринок приватної медицини в Україні та його перспективи читайте в статті.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079986
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору