EN|RU|UK
 Економіка
  2250  8

 Компанії Бахматюка займаються благоустроєм сіл, де живуть пайовики

Розчищення доріг від снігу, грейдерування доріг, вивіз сміття, благоустрій та забезпечення водою пожежних підрозділів - ось неповний перелік тих потреб жителів сіл, які забезпечують компанії, що входять до агрохолдингу Укрлендфармінг (UkrLandFarming) Олега Бахматюка.

Йдеться про мільйони гривень, які витрачають соціально-відповідальні підприємства на благоустрій населених пунктів, де підприємства UkrLandFarming ведуть свою господарську діяльність.

Аграрні підприємства зазвичай є основою економіки сільських регіонів. Вони сплачують податки і збори до місцевих бюджетів, забезпечують роботою жителів сіл, сплачують оренду за землю пайовикам, створюють робочі місця жителям регіону. Але соціально-відповідальні підприємства також займаються вирішенням соціальних проблем жителів, благоустроєм територій. Для цього підприємства беруть на себе добровільні обов’язки, що затверджуються відповідними соціально-економічними угодами з жителями сіл.

Компанії Бахматюка займаються благоустроєм сіл, де живуть пайовики 01

Частиною цієї соціально-важливої роботи, якою займаються підприємства Олега Бахматюка, є благоустрій територій, де проживають пайовики. Це і вчасне прибирання сільських доріг від снігу і вивезення відходів селян спеціалізованими машинами на передбачені для цього майданчики. У весняно-осінній час велика увага приділяється приведенню дорожнього покриття у належний стан: це і фінансування закупки щебінки, гравію чи піску, і послуги грейдерувального транспорту, і косіння узбіч доріг. Тільки цього року три підприємства, що входять до складу агрохолдингу UkrLandFarming Олега Бахматюка, а саме ТОВ "Агро-Край", ТОВ "Райз-Схід" та ТОВ "Західна Агровиробнича компанія", витратили на такі потреби мешканців сіл близько 2 млн грн, з них тільки на розчищення та грейдерування доріг було витрачено близько 1 млн грн.

Як розповів керівник підприємства ТОВ "Райз-Схід" Юрій Щербак, соціальна відповідальність підприємства перед пайовиками - це один із принципів, якими керуються підприємства агрохолдингу UkrLandFarming у своїй господарській діяльності: "Є речі, які на місцях, у селах для людей можуть робити тільки сільради або підприємства, які тут обробляють землю. Ми розчищаємо для людей сніг, проводимо водогони в деяких селах, де є така потреба, займаємось освітленням сіл, ремонтом доріг, ремонтом шкіл, садочків, ФАПів. Люди це бачать, сільради це бачать, і приймають рішення - чи перезаключати в майбутньому договори з такими підприємствами".

Агрохолдинг UkrLandFarming Олега Бахматюка - одне з найбільших у Європі аграрних підприємств, яке працює у 600 населених пунктах України. Підприємства UkrLandFarming є одними з найбільших платників податків в Україні і реалізують десятки соціальних проектів у селах, де ведуть свою господарську діяльність.

Новина публікується на правах реклами.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079977
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору