EN|RU|UK
 Події, Київські новини
  4846  162

 Держпродспоживслужба перевірила 50 точок продажу шаурми в Києві: порушення виявила на 21, решта просто закрилися

У столиці створили 15 інспекційних груп реагування, щоб виявити порушення і закрити нелегальні точки продажу вуличної їжі.

Групи протягом дня працювали в 10 районах Києва та перевірили понад 50 суб'єктів господарювання, які займаються реалізацією шаурми, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Держпродспоживслужби.

Під час рейдів інспектори Держпродспоживслужби спостерігали типове явище "негайного" закриття МАФів у разі появи інспекторів Держпродспоживслужби або після приїзду поліції, встановити назву суб’єкта господарювання та законність розміщення МАФу немає можливості.

За результатами огляду, назви суб’єктів господарювання встановлені у 18 випадках, у т.ч. факт реєстрації потужності оператора ринку – 8.

Інспекційними групами викликалася Національна поліція, яка у 15 випадках прибула на місце збору інформації та склала 5 протоколів згідно зі 164 ст. КУПаП.

Інспектори виявили 21 випадок невідповідності вимогам законодавства про харчові продукти. Робота решти закладів на момент перевірки була припинена, однак моніторинг з боку Держпродспоживслужби буде продовжуватися.

Порушення, зокрема, стосувалися відсутності маркування на сировині, відсутності особистих медичних книжок, недотримання санітарних та гігієнічних норм, відсутності або непред’явлення дозволів на встановлення МАФів та документів щодо реєстрації потужностей.

У разі виявлення невідповідності вимогам законодавства про харчові продукти, будуть вжиті заходи з проведення позапланового нагляду контролю, про результати яких буде повідомлено додатково.

Також повідомляємо, що станом на 03.08.2018 зареєстровано 87 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, зокрема 13 випадків серед дітей.

Унаслідок  проведення перевірок інспекторами Держпродспоживслужби встановлено, що жоден суб’єкт господарювання, з діяльністю якого пов’язують масове отруєння, немає необхідних документів. Наразі  ці МАФи зачинені. Також встановлено, що у всі ці торгові точки небезпечну продукцію поставляв один суб'єкт господарювання. За фактом вчинення протиправних діянь, які містять ознаки злочину, передбаченого статтею 325 Кримінального кодексу України, порушено кримінального провадження.

Проведення протиепідемічних заходів триває.

Нагадаємо, випадки масового отруєння шаурмою зафіксовано в Києві. За даними на 3 серпня зареєстровано 87 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, зокрема 13 випадків серед дітей.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079829
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору