EN|RU|UK
 Суспільство
  9603  110

 Ігнорування проблем річок призвело до того, що скоро ми можемо опинитися практично без питної води, - директор КП "Житомирводоканал" Нікітін. ВIДЕО

Відсутність інвестицій і системне уникнення проблем водних артерій України веде до втрати питної води.

Про це директор КП "Житомирводоканал" Андрій Нікітін розповів в інтерв'ю IDEALIST.media, передає Цензор.НЕТ.

"Господарська діяльність негативно впливає на водний ресурс. Система водопостачання і водовідведення великих міст будувалися досить давно. Інфраструктура цих життєво важливих об'єктів перебуває в досить поганому стані. Системне неінвестування і системне  уникнення цієї проблеми призвело до того, що незабаром ми можемо опинитися практично без питної води. В недалекому майбутньому ми можемо побачити, як наші річки спочатку перетворяться на озера, а потім в кінцевому підсумку зникають, або йдуть під землю, або пересихають - це вже не так важливо. Нам буде все складніше, а значить, все дорожче, добути для самих себе питну воду", - розповів він.

Нікітін констатував, що водоканали перебувають у не дуже доброму стані, і зазначив, що сусідній Польщі вдалося повністю реформувати свою систему за 10 років - завдяки системному інвестуванню та залученню інтелектуального ресурсу.

Україна в плані управління водою поки перебуває на рівні третього світу. Одна з найбільших проблем - в річку повертається неочищений стік. Річки поступово замулюються і з них все важче забрати воду.

"Турбота про річки повинна бути пріоритетом для держави. Крім того, що ми повинні інвестувати в інфраструктуру очищення стоку, ми маємо ще тепер очистити самі річки", - підкреслив директор КП "Житомирводоканал".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079820
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору