EN|RU|UK
 За кордоном
  2174  35

 Згідно з декларацією, Манафорт за 5 років заробив в Україні 14 млн доларів

Згідно з документами обвинувачення, Пол Манафорт заробив в Україні 60 млн доларів, надаючи послуги політтехнолога. Під час судового слухання стало відомо, що сам він відзвітував тільки про 14 млн доходів з 2010 по 2014 рік.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

Коли Манафорт працював в Україні, він оприлюднив дохід у $504 тис. у 2010 році, $3,1 – в 2011, $5,4 – в 2012, $1,9 – в 2013 та близько $3 млн – у 2014. Зі слів його бухгалтера Філіппа Айліффа, Манафорт приховував іноземні рахунки.

За словами Айліффа, деякі іноземні компанії, у контролі над якими звинувачується Манафорт, були клієнтами бухгалтерської фірми Айліффа, але про зв'язки цих компаній з Манафортом йому нібито не було відомо.

Нагадаємо, що згідно з документами, оприлюдненими напередодні судового засідання, Пол Манафорт заробив в Україні 60 мільйонів доларів, надаючи послуги політтехнолога. Прокуратура планує довести, що Манафорт не сплатив податки зі значної частини свого прибутку в Україні.

За кілька днів судового засідання між юристами Манафорта і командою прокурора Мюллера розгорілася суперечка щодо доцільності долучення до матеріалів справи 474 сторінок, які детального ілюструють роботу Манафорта та його колег в Україні. Юристи Манафорта стверджують, що це – "нерелевантні, зайві докази, які будуть упереджувати присяжних та на вивчення яких піде багато часу".

Прокуратура зі свого боку зазначає, що матеріали, оприлюднені наприкінці минулого тижня, "демонструють обсяг роботи, яку виконував Манафорт".

Нагадаємо, проти Манафорта висунуто обвинувачення в банківських і податкових махінаціях з метою приховати доходи, отримані в Україні. 69-річний Манафорт перебуває під вартою після того, як прокурорам вдалося довести, що він намагався вплинути на свідків у його справі. Крім Вірджинії, його також чекає суд у Вашингтоні. Там його обвинувачують у тому, що він не зареєструвався як іноземний агент, працюючи на закордонний уряд. Манафорт заперечує всі звинувачення.

Раніше 23 липня суддя Елліс також дозволив прокурорам забезпечити імунітет п'ятьом свідкам у справі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3079761
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору